هک سکه ساکر استارز ۲۰۲۳ با دو روش تضمینی

همه ما بر این باوریم که هک سکه ساکر استارز وجود ندارد . اما در حقیقت راه هایی برای هک کردن وجود دارد . در این آموزش می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه بازی ساکر استار را در سال ۲۰۲۳ هک کرده و سکه رایگان و حتی دلار بی نهایت به دست آورید . تمامی روش های هک کردن سکه soccer stars در گذشته وجود داشت اکنون دیگر قابل استفاده نمی باشد و تمامی راه ها بسته شده است . تنها فقط دو روش برای هک سکه ساکر استار وجود دارد که ما در این مقاله به صورت کامل آنها را به شما آموزش می دهیم . اگر دنبال راه آسان تر برای به دست آوردن سکه هستید ما به شما خرید سکه ساکر استارز را پیشنهاد میکنیم . ولی اگر قصد هزینه کردن ندارید در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

به طور کلی روش هک سکه برای گوشی های اندروید یا تبلت و شبیه ساز می باشد و در دستگاه های ios روش اول وجود ندارد اما روش دوم به سختی قابل انجام است . توصیه می شود با گوشی های اندروید این کار را انجام دهید . اگر روت داشته باشید کارتون راحت تر میشود اما بدون روت هم این امکان وجود دارد . اکنون به شرح این دو روش می پردازیم .

1_هک سکه ساکر استارز رایگان با برنامه گیم گاردین

برنامه گیم گاردین

در این روش نیاز به نصب بازی ساکر استارز و برنامه گیم گاردین در گوشی خود داریم  . ابتدا اپلیکیشن game guardian را دانلود کنید . روش نصب و استفاده از گیم گاردین در گوشی های روت و غیر روت متفاوت است .

هک سکه ساکر استار با گیم گاردین در گوشی های روت شده

در گوشی های روت کار بسیار راحت است ابتدا برنامه ساکر استار را نصب کنید و سپس فایل دانلود شده گیم گاردین را نصب کنید . هنگام نصب حتماً باید دسترسی به روت را به برنامه بدهید تا به درستی کار کند . بعد از اینکه game guardian نصب شد باید دو اپ در گوشی شما نمایش داده شود که این نشان می دهد برنامه به درستی نصب شده است . گیم گاردین پس از نصب یک نسخه با نام تصادفی ایجاد میکند که سایر بازی ها نتوانند آن را شناسایی کنند . اکنون گیم گاردین را اجرا کنید روی استارت بزنید تا برنامه اجرا شود حال باید آیکون کوچک سفید و بنفش روی صفحه گوشی شما قابل دیدن باشد . اگر چنین نباشد یا گوشی شما روت نیست یا اینکه موقع نصب دسترسی به روت را به این برنامه نداده اید .

ساکر استارز و گیم گاردین

پس از اجرا شدن صحیح گیم گاردین حال برنامه ساکر استارز را باز کنید . این روش بارها انجام شده و مشکل بن شدن نداشته است یعنی مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد اما برای احتیاط بهتر است از حساب اصلی ساکر استارز خود استفاده نکنید . پس از بالا آمدن کامل ساکر استارز روی آیکون گیم گاردین بزنید . گیم گاردین از شما میخواهد اپ مورد نظر خود را انتخاب کنید ساکر استار را انتخاب کنید همچنین میتوانید از گوشه سمت چپ و بالای گیم گاردین برنامه ای که می خواهید هک کنید را انتخاب کنید روی گوشه چپ و بالا ضربه بزنید و ساکر استارز را انتخاب کنید باید آیکون ساکر استارز در گوشه گیم گاردین نمایش داده شود

انتخاب ساکر استارز در منو گیم گاردین

شروع مراحل هک soccer stars رایگان

سرچ در گیم گاردین

در نوار بالای گیم گاردین روی قسمت سرچ که با علامت ذره بین مشخص شده است بزنید . یک نوار دیگر در پایین آن باز می شود روی علامت ذره بین بزنید . یک صفحه برای شما باز می کند که باید یک عدد را سرچ کنید ابتدا از قسمت type نوع سرچ را روی حالت dword قرار بدید حال در قسمت value مقدار سکه ساکر استار خود را سرچ کنید .

سرچ مقدار سکه ساکر استارز برای هک

بعد از اینکه مقدار دقیق سکه خود را جستجو کردید تعداد نتایج پیدا شده به شما نشان داده خواهد شد . اگر تعداد نتایج کمتر از ۱۰۰ بود عالیست اما اگر بیشتر از ۱۰۰ بود باید مقدار موجودی سکه اکانت خود را تغییر دهید (ترجیحاً زیاد کنید) و سپس دوباره مقدار دقیق سکه خود را سرچ کنید . این فرایند را باید آنقدر تکرار کنید که تعداد نتایج پیدا شده کمتر از ۱۰۰ باشد . پس از اینکه موفق به این کار شدید روی علامت ادیت یا ویرایش به کنار علامت جستجو هست بزنید و مقدار جدید سکه ای که میخواهید را قرار دهید . این مقدار باید بین عدد 0 تا ۴ میلیارد باشد .

تایین مقدار سکه

 

بعد از اینکه عدد را وارد کردید روی yes ضربه بزنید تا تغییرات اعمال شود . حال به ساکر استارز برگردید وارد یک قسمت جدید شوید تا تغییرات سکه اعمال شود اکنون موجودی سکه خود را خواهید دید که بسیار زیاد شده است . شما موفق به هک سکه ساکر استارز

هک سکه soccer stars

هک آنلاین سکه بدون نیاز به روت

اگر گوشی شما نیز روت نشده است نگران نباشید شما هم می توانید از این هک استفاده کنیم گرچه کار کمی سخت تر است . گیم گاردین برای نصب نیاز به دسترسی به روت دارد پس اگر روت ندارید نمی توانید آن را نصب کنید اما یک راه جایگزین وجود دارد که خود گیم گاردین آن را قرار داده است . برای نصب گیم گاردین در گوشی های روت نشده ابتدا باید یک فضای مجازی نصب کنید .

آموزش نصب برنامه parallel space برای نصب گیم گاردین

پارالل برای گیم گاردین هک

قبل از اینکه گیم گاردین را نصب کنید ابتدا به سایت گیم گاردین مراجعه کرده و برنامه parallel space اختصاصی گیم گاردین را نصب کنید . دقت کنید که حتماً باید این اپلیکیشن را از سایت گیم گاردین نصب کنید چون برای این کار بهینه شده است و نسخه عادی این برنامه امکان هک کردن را ندارد . پس به سایت گیم گاردین که لینک آن را در بالای این مطلب قرار داده اییم مراجعه کرده و این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید . حال برنامه را اجرا کنید و اکنون باید دو اپ گیم گاردین و ساکر استارز را به داخل فضای مجازی اضافه کنید . پس از اینکه اضافه کردید حال گیم گاردین را نصب کنید مانند روش قبل دو نسخه از آن نصب می شود . پس از این که نصب کردید مانند روش قبل آن را اجرا کنید و سپس بازی ساکر استار را در داخل فضای مجازی parallel space نیز اجرا کنید .

هک ساکر استارز بدون روت

به این نکته دقت داشته باشید که در نسخه فضای مجازی ساکر استارز نمیتوانید وارد حساب جیمیل یا فیسبوک شوید و حتماً باید در این روش از اکانت ذخیره مینی کلیپ استفاده نمایید . همچنین اگر هنگام نصب گیم گاردین در داخل فضای مجازی با ارور نسخه ۶۴ بیت مواجه شدید باید اپ دیگری که خود گیم گاردین به شما میگوید از سایت گیم گاردین دانلود کرده و داخل فضای مجازی آن را نصب و اجرا کنید . این اپ اضافه اکثرا برای گوشی های هواوی مورد نیاز است گوشی های سامسونگ آن را نیاز ندارند .

دقت کنید که در روش بدون روت نمی توانید از تمام مزایای گیم گاردین استفاده کنید . اگر بدون روت نتوانستید سکه ساکر استار را هک کنید ابتدا گوشی خود را روت کنیم و بعد به راحتی میتوانید هک را با موفقیت اجرا کرده و سکه بینهایت ساکر استارز داشته باشید .

بدست آوزدن پول بی نهایت با گیم گاردین در کامپیوتر

در کامپیوتر یا لپ تاپ نیز می توانید از این هک استفاده کنید کافیست یک شبیه ساز اندروید مانند blue stacks یا ld player را نصب کنید . سپس با رفتن به تنظیمات شبیه ساز می توانید گزینه روت را فعال کنید . حال یک اندروید روت شده دارید و میتوانید مانند روش اول سکه را هک کنید .

این روش فقط برای سکه نمی باشد و میتوانید دلار ساکر استارز یا هر آیتم دیگری در بازی ساکر استار را هک کنید .

2-هک چهار گوشی سکه ساکر استارز (روش دوم)

هک 4 گوشی سکه ساکر استارز

این روش کاملاً با روش قبل تفاوت دارد در این روش اصلاً نیاز به گوشی روت شده نمیباشد با گوشی های آیفون نیز می توانید استفاده کنید . اما در این روش به جای یک گوشی به چهار موبایل نیاز خواهید داشت . این ۴ گوشی باید همزمان بازی را اجرا کند . در این روش نمی توان مانند روش قبل هر بار ۴ میلیارد سکه به دست آورد . فقط میتوان هر بار تا ۱۰ میلیون سکه کسب کرد اما کاملاً تضمینی و بسیار کاربردی است و هر کسی می تواند آن را اجرا کند . دقت داشته باشید که این روش فقط زمانی جواب میدهد که بازی دو سرور باشد یعنی دو نسخه جدا از بازی همزمان فعال باشند . به عنوان مثال باید دو نسخه ۳۵ و ۳۶ بازی ساکر استارز هر دو باز باشند . همچنین این روش فقط برای هک سکه سوکر استار می باشد . و برای دلار یا سایر آیتم های بازی ساکر استار جواب نمی دهد .

آمورش شروع هک بازی ساکر استار

حداقل دو اکانت ساکر استار و ۲۰ میلیون سکه و چهار گوشی که بازی را اجرا کنند نیاز دارید . دو نسخه بازی ساکر استار را شناسایی کنید باید همزمان دو ورژن از بازی باز و فعال باشد به عنوان مثال ورژن ۳۵ و ۳۶ بازی یا ۳۶ و ۳۷ فعال باشد . برای اینکه متوجه شوید دو نسخه فعال هستند و زمان فعال بودن این هک است دو ورژن متفاوت بازی را در دو دستگاه نصب کنید . حال با یک دستگاه وارد اکانت خود شوید بعد با موبایل دیگر نیز وارد همان اکانت شوید اگر با وارد شدن به اکانت در گوشی دوم ، گوشی اول از بازی بیرون پرید یعنی دو نسخه در یک سرور هستند و امکان هک وجود ندارد . اما اگر با وارد شدن به اکانت خود در گوشی دوم گوشی اول نیز همچنان در آن اکانت باقی میماند یعنی همه چیز برای هک سکه ساکر استارز مهیا است .

مراحل کسب سکه رایگان soccer stars

در دو گوشی خود ورژن قدیم و در دو گوشی دیگر ورژن جدید یا آپدیت بازی را نصب کنید . یک اکانت یا حساب ساکر استار خود را دقیقاً ۱۰میلیون سکه پر کنید و اکانت دیگر باید بیشتر از ۱۰ میلیون سکه داشته باشد . در دو گوشی خود وارد اکانتی شوید که دقیقاً ۱۰ میلیون سکه در آن دارد حتماً باید یک گوشی نسخه قدیم و یک گوشی نسخه جدید یا همان آپدیت را نصب داشته باشد . و با دو گوشی دیگر وارد اکانت دیگر که حداقل ۱۰ میلیون سکه دارد وارد شوید . همزمان باید چهار گوشی شما در بازی آنلاین باشد . حال ۴ گوشی را روی زمین all in ببرید و آماده انداختن آنها به هم باشید . دو گوشی که در یک نسخه هستند به عنوان مثال نسخه ۳۶ را همزمان با هم در زمین  all in استارت بزنید . باید موفق شوید به صورت تصادفی این دو اکانت خود را که در دو گوشی هستند به هم بیندازید یعنی با هم بازی کنند . هر چه که همزمان تر استارت کنید و لول ۲ اکانت به هم نزدیک تر باشد احتمال موفقیت بیشتر است .

بعد از این که موفق شدید آن دو اکانت را در نسخه قدیمی به هم بیندازید نوبت دو گوشی دیگر است . حتما دقت کنید آن ۲ گوشی که در بازی هستند باید در همان بازی بماند و بازی را تمام نکنید . حال دو گوشی دیگر را باید در زمین آل این ( all in ) بیاندازید . سقف سکه در زمین آل این ده میلیون است و بیشتر نمی افتد پس با خیال راحت گوشی جدید را در آن زمین استاد بزنید . دوباره باید موفق شوید دو اکانت خود را در نسخه جدید ساکر استارز تصادفی به هم بیندازید پس از اینکه موفق به این کار شدید حال چهار گوشی شما روبروی هم قرار گرفتند . در یک اکانت خود فقط ۱۰ میلیون سکه داشتید اما با این ۱۰ میلیون توانستید در دو نسخه دو تا ده میلیونی بازی کنید . یعنی بیشتر راه هک سکه را با موفقیت گذراندید .

آخرین مرحله تا کسب سکه رایگان ساکر استارز

حال باید از اکانتی که دقیقا ده میلیون سکه ساکر استار داشت بازی را ترک کنید . یعنی ۱۰ میلیون سکه شما به اکانت دیگر تان منتقل شود دو گوشی دیگر نیز همین کار را تکرار کنید . یعنی اکانتی که دقیقا ۱۰ میلیون سکه دارد هر دو بازی را ببازد و اکانتی که بیشتر از ۱۰ میلیون سکه دارد هر دو بازی را ببرد . دقت داشته باشید که اکانت بازنده دقیقاً باید ۱۰ میلیون سکه داشته باشد چون اگر بیشتر داشته باشد بیشتر از آن کم خواهد شد . هک سکه تمام است و موفق شدید شما ۱۰ میلیون داشتید اما دو بار ده میلیونی سکه به اکانت جدیدتان واریز کردید . یعنی اکانتی که دقیقا ۱۰ میلیون داشت سکه ها ضفر شد و اکانت دیگر تان به جای ۱۰ میلیون دو تا ده میلیون سکه گرفت .

دوباره می توانید از اول این کار را تکرار کنید اکانتی که سکه اش 0 است را ده میلیون پر کنید و با تکرار این فرایند ۲۰ میلیون سکه به اکانت دیگرتان واریز کنید . با هر بار تکرار می توانید ۱۰ میلیون سکه به دست آورید . اگر وقت کافی برای این کار بزارید می توانید روزانه تا ۵۰۰ میلیون سکه به دست آورید . اگر چهار گوشی ندارید میتوانید با لپ تاپ یا کامپیوتر قدرتمند که بتواند همزمان چهار شبیه ساز را اجرا کند این کار را انجام دهید اما کمی سخت تر است . همچنین اگر نتوانستید در زمین آل این دو اکانت خود را به هم بیندازید می توانید با استفاده از چلنج ۵۰ هزارتایی این کار را انجام دهید . در این صورت به جای دقیقه ۱۰ میلیون باید دقیقاً ۵۰ هزار سکه اکانت خود را پر کنید و به جای ۱۰ میلیون هر بار ۵۰ هزار سکه رایگان به دست می آورید .

خرید سکه ساکر استارز رایگان

کانال سکه رایگان ساکر استارز

ما دو روش سکه رایگان داریم که به صورت چلنجی به اعضا می دهیم . شب ها به مدت ۲۰ دقیقه آیدی خود را در کانال قرار می دهیم و اعضا می توانند با چلنج دادن به آیدی ما سکه رایگان دریافت کنند . همچنین چالش‌های سکه رایگان soccer stars نیز داریم که با شرکت کردن در آن ها می توانید از ۴۰۰,۰۰۰ تا ۲۰ میلیون سکه رایگان از ما بگیرید . برای شرکت در چالش های سکه رایگان ما عضو کانال سکه رایگان تلگرام یا روبیکا با آیدی sfreecoin@ شوید .

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

9 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • ناشناس
  07/11/1401 15:23

  از کجا بفهمیم ورژن بازی چیه؟میشه با عکس نشون بدین

  پاسخ
  • در قسمت تنظیمات گوشی در اپلیکیشن ها بازی را پیدا کنید . اونچا ورژنی که نصب دارید را می زند . همچنین در قسمت تنظیمات بازی نیز ان را نشان می دهد

   پاسخ
 • با گیم گاردین bucke ساکر استارز رو هم میشه هک کرد رو اکانت جیمیل اگه اکانتو برای شما بفرستیم هک میکنید؟

  پاسخ
  • ما انجام دادیم و شده خودتون طبق آموزش برید .

   پاسخ
   • دم شما گرم بابت پایخ گویی سریع♥🌹من برنامهparallel spaceرو دارم ولی اجرا نمیکنه گیم گاردین رو اگه میشه لینک برنامه ای که باهاش هک رو انجام دادید بفرستید
    لطفاً 🖤❤

    پاسخ
   • دم شما گرم بابت پاسخ گویی سریع♥🌹

    پاسخ
   • روش ها جواب نمیده خودم به شخصه انجام دادم مقدار تغییر میکنه ولی فیکه میری ۴ میلیونی میگه سکه نداری به اندازه کافی

    پاسخ
 • امین اصغری پرند
  13/01/1402 17:30

  ممنون از این هک سکه ها و ممنون از ساکر استارد بینهایت ممنون از کار گردان

  پاسخ
 • روش ها جواب نمیده خودم به شخصه انجام دادم مقدار تغییر میکنه ولی فیکه میری ۴ میلیونی میگه سکه نداری به اندازه کافی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× سوالی دارید؟