بهترین روش کیل کردن در فری فایر

آموزش کشتن یا کیل گرفتن در فری فایر

یکی از مهم ترین جنبه های free fire به دست آوردن کشتار بیش تر ( نسبت K/D خوب ) است . با این حال گفتن این کار بسیار راحت تر از انجام دادن آن است . بازی کنان برای این که بتوانند بدون درد سر حریفان را بکشند و در همان زمان خود زنده بمانند ، به ساعت ها تمرین و بازی کردن نیاز دارند . اما در حالی که این کار خیلی مشکل به نظر می رسد اما به ثمر رساندن کشتن به مرور زمان با تمرین کردن آسان تر می شود . ما قصد داریم در این مقاله آموزش بهترین تاکتیک ها برای کشتار بیشتر در فری فایر را به شما یاد دهیم ، پس با ما همراه باشید .

پیشنهاد : خرید جم فری فایر

در همه ی مراحل بازی فری فایر و بسته به جایی که در آن فرود می آیید ، درگیری های زیادی وجود خواهد داشت . با این حال برای همه تامین مقدار مناسبی از کشتار در این بازده زمانی کار راحتی نیست . عوامل و ترفند های زیادی وجود دارد که باید بازی کنان آن ها را در نظر گرفته و تعداد ی از این کارها حتی ممکن است اشتباه پیش بروند . با این وجود با پیروی از نکاتی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم بازی کنان می توانند به راحتی کشته های بیش تری را به نفع خود تضمین کنند .

بهترین تاکتیک ها برای کشتار بیشتر در فری فایر با اتخاذ سبک بازی تهاجمی

یک راه آسان و مطمئن برای به ثمر رساندن تعداد کشته های بیش تر در طول هر مسابقه ی FREE FIRE اتخاذ یک سبک بازی تهاجمی است . در حالی که در این سبک بازی خطرات کمی وجود دارد و بازی کنان می توانند به راحتی از آن خطرات اجتناب و دوری کنند . اتخاذ یک سبک بازی تهاجمی همچنین باعث می شود تا بازی کنان به جای تلاش برای حفظ یک بویا ، فعالانه به دنبال حریفانی برای کشتن باشند . علاوه بر این ، این روش برای مسابقات رتبه بندی بسیار عالی است ، زیرا می توان از طریق حذف دشمنان امتیازات زیادی را کسب کرد .

انتخاب یک تیم مجرب از افراد هم فکر و با تجربه

انتخاب تیمی هم فکر

همان طور که بازی انفرادی در سبک بازی تهاجمی یک راه عالی برای به دست آوردن کشتار زیاد است . اما یک روش بهتر از آن برای به دست آوردن تعداد کشته های بیش تر در فری فایر بازی با یک تیم مجرب و دارای افراد با تجربه و هم فکر است . این سبک بازی تضمین می کند که هدف هر تیمی در بازی تهاجمی و فعالانه برای جست و جوی حریفان و حذف آن ها خواهد بود . به این ترتیب بازی کنان می توانند روی تعداد زیادی کشتن و حتی احتمالا یک BOOYAH را حساب باز کنند .

ارتباط و درک تیم

Clash squad رتبه بندی شده قدرت کار تیمی شما را تا بالاترین درجه آزمایش می کند . همچنین در مقابل بازی کنان بی تجربه شما می توانید برنده ی 2 ، 3 یا 4 برابر شوید و شانس و بقای شما در بازی فری فایر برای زنده ماندن بسیار زیاد است . اما وقتی صحبت از متعادل ترین تیم ها می شود که با یکدیگر رقابت می کنند ، کار تیمی بسیار مهم می شود .

ارتباط در بازی در میان همه ی کارها و چیزهای دیگر در مورد اثر بخشی یک مجموعه ی بازی و در نهایت کشتن حریفان بسیار مهم است . زیرا شما می توانید با ارتباط برقرار کردن با تیم خود نقشه ها و استراتژی های خود را در مورد چگونگی کشتن حریفان با هم در میان بگذارید . سرعت ارتباط می تواند شما را عاقل نگه دارد تا بازی را به خوبی ادامه دهید و بتوانید دشمنان خود را از پای در آورید .

امتحان حالت انفرادی در مقابل تیم

هنگامی که بازی کنان در مسابقات عادی احساس راحتی می کنند اما برای دریافت حداکثر تعداد کشتار در هر قسمت از مسابقه ی Free fire باید حالت های مختلفی را برای کشتن بیش تر امتحان کنند . یکی از این روش ها که بازی کنان می توانند آن را امتحان کرده و روی آن حساب باز کنند ، حالت انفرادی در مقابل یک تیم است .

در حالی که خطرات زیادی وجود دارد اما یک بازیکن ماهر می تواند به راحتی آن ها را مانور دهد و کشتن ها را ایمن و تضمین کند . بازی کردن به این شیوه به بازی کنان این اجازه را می دهد تا مهارت های خود را در نبرد ، بهبود زمان بازتاب ، توانایی فکر کردن انتقادی درون بازی و پیشرفت همه جانبه در بازی را به سمت این نوع سبک بازی تقویت کنند .

استاد استفاده از تمام سلاح ها باشید

استاذ استفاده از سلاح ها

برای به دست آوردن تعداد کشته های بیش تر در فری فایر و حرفه ای شدن در بازی ، تسلط بر همه ی سلاح ها و شناخت آن ها لازم و ضروری است . بازی کنان نمی توانند به یافتن سلاحی که به آن علاقه دارند اعتماد کنند تا به دنبال حریفان برای کشتن بروند و از سلاح دلخواه خود برای کشتن آن ها استفاده نمایند .

همچنین ممکن است سلاح مورد علاقه ی خود را در بعضی از قسمت های بازی پیدا نکنند . علاوه بر این توانایی استفاده از هر سلاحی با مهارت بالا به کاربران این امکان و اجازه را می دهد که در طی هر مسابقه برتری و مهارت کسب کنند . زیرا می توانند به محض یافتن هرسلاحی در مناطق هات دراپ شروع به کشتن کنند . چون با همه ی سلاح ها در طول مسابقه بازی کرده اند و تمام روش های استفاده از هر سلاح و تفنگی را آموخته اند .

خودداری از استفاده از سلاح های دور برد

هنگامی که به سمت دشمنان با عجله می روید بهتر است از سلاح های دور برد مانند تک تیراندازها استفاده نکنید . زیرا سرعت شلیک پایین آن ها و برد زوم بیش از حد هدف آن ها مشکل ساز می شود . بهترین سلاح های انتخابی بازیکنان باید تفنگ های ساچمه ای یا سلاح های میان برد باشد . علاوه بر پرهیز از استفاده از سلاح های دور برد بازی کنان باید سلاح هایی با پس زن کم و سرعت آتش بالا را انتخاب کنند . تا از آسیب های زیاد و حتی کشتن حریفان اطمینان حاصل کنند . این اعمال باعث عقب نشینی دشمنان و در نهایت حذف و کشتار آن ها می شود .

کیل بیشتر در فری فایر با ماندن در لبه ی مناطق داغ

یکی از مطمئن ترین و بهترین راه ها برای به دست آوردن تعداد زیادی کشتار در هر مسابقه ی فری فایر فرود آمدن در یک مکان داغ است . فرود آمدن در منطقه ی هات دراپ به جز خروج زود هنگام از بازی ، کشتار زیادی را برای کاربران تضمین می کند . در حالی که بسیاری از بازی کنان حرفه ای می توانند خود را حفظ کنند اما باز هم تعدادی از آن ها در عرض چند ثانیه پس از فرود ، از بین خواهند رفت . با این حال مناطق قطره ی داغ بهترین مکان برای ایمن کردن کشتار ها است . در این صورت بازی کنان می توانند یک استراتژی خطرناک و در عین حال سود آور را اجرا کنند .

به جای فرود در مرکز مناطق قطره ی داغ بازی کنان می توانند در لبه ها فرود آیند . در حالی که این کار کمی خطرناک است اما ارزش آن را دارد . اگر به درستی این کار را انجام بدهند بازی کنان می توانند با ده ها قتل رو به جلو حرکت کنند . همچنین در زمانی که تجهیزات و مهمات کافی را برای خود به دست آوردند می توانند یک منطقه ی کشتار برای خود ایجاد کنند . همچنین می توانند مخالفانی را که در حال چرخش در منطقه هستند را از بین ببرند .

گرفتن مکان های تعیین شده

استفاده از مناطق داغ

هنگامی که نقش شما در فری فایر تعیین می شود ، شما باید مشخص کنید که کدام مکان ها در نقشه در ابتدا به بهترین وجه نقش خاصی را که به آن منصوب شده اید را برای شما ایفاء می کنند . تا از نمایان شدن شما در مقابل حریفان جلوگیری کنند و در واقع دشمنان شما را نبینند . این امر کار شما را برای کشتن حریفان راحت تر می کند .

به عنوان مثال فرض کنید که شما یک پشتیبان / آتش نشان هستید . بهترین گزینه این است که یک M500 و یک قارچ تهیه کنید . مکان های ایده آل برای راه اندازی در شروع بازی احتمالا در اطراف مناطق پایه با فاصله ی ایمن از دشمنان خواهد بود . پس از این مکان ها به نفع خود استفاده کرده تا بتوانید سریع حریفان خود را از پای در آورید .

ضربه زدن به سر دشمن و کشتن آن

از گیج کننده ترین روش ها و البته مهم ترین روش در آتش آزاد هدشات است . قبلا در طول مسابقه می دیدیم که You Tubers حرفه ای این کار را به راحتی مانند Jack ff ، Rai star، MBN در آتش رایگان انجام می دادند . اما شما هم اکنون می توانید به یک بازیکن شماره ی یک در هدشات تبدیل شوید . کشتن دشمنان با هدشات در فری فایر یکی از مواردی است که شما را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل می کند . زیرا انجام این کار به شما کمک می کند تا به سرعت و بدون آسیب زیاد دشمنان خور را از بین ببرید . بنابراین باید تنظیمات فری فایر هدشات را برای گوشی خود ، مناسب بیابید . اما به خاطر داشته باشید که 3 نوع Head shot وجود دارد .

  • کشتن هدشات
  • هدشات با یک ضربه
  • پرش شات

استفاده از روش اول Head shot

در شلیک با هدشات دشمنان خود را بکشید . موفقیت این تکنیک به AIM شما بستگی دارد . اگر هدف تیر اندازی شما در آتش رایگان خوب است پس می توانید آن را به راحتی و به طور کامل انجام دهید . اما اگر هدف گیری شما زیاد خوب نباشد می توانید آن را در شلیک آزاد بهتر کنید . زیرا اولین قدم این است که دایره ی هدف را بر روی دشمن یا نزدیک او قرار دهیم . برای این که هدف خود را در شلیک ازاد بهتر کنید و احتمال هدشات بهتری را بدهید ، پس باید اجازه دهید دید هدف ، بالای سینه ی شخصیت شما باشد .

پس در این مرحله دکمه ی هدف را کمی به پایین بکشید سپس آن را تا جایی که می توانید به سمت بالا بکشید و نتیجه ی هدشات شما Boom Head shot است که البته راحت و آسان هم است . هدف به سمت دشمن – دکمه ی هدف را به پایین و سپس به بالا بکشید . پس هیچ یک از این مراحل را اشتباه انجام ندهید و این روش هیچ تفاوتی حتی با سلاح های دور برد در هدف گیری دشمن را ندارد .

روش دوم در کشتن با هدشات

وقتی دشمن در بازی فری فایر در نزدیکی شما قرار دارد ، دکمه ی هدف را تا جایی که دست شما توانایی کشیدن را دارد می توانید بکشید . اما وقتی دشمن دور از شما قرار دارد دکمه ی هدف را به سمت سر دشمن بکشید اما نه آن قدر که در اول کشیدید . زیرا اگر زیاد آن را بکشید شاید به سر او اصابت نکند و شما را دچار نا امیدی کند .

بنابراین شما باید خودتان را در زمین تمرین به اندازه ی کافی و تا جایی که این مهارت را به درستی یاد بگیرید ، آموزش دهید تا بتوانید تصمیم درست را در مورد این موضوع به طور صحیح بگیرید که بسته به این که دشمن چقدر با شما فاصله دارد باید دکمه ی هدف را خیلی یا فقط کمی به سمت بالا بکشید . برای دانستن مطالب بیش تر در مورد هدشات به سایت منبع مراجعه فرمایید .

روش سوم در کشتن با هدشات

کشتار با هدشات در فری فایر

در مورد هدف گیری دشمنان دور با سلاح های موجود در میدان ممکن است با مشکل کوچکی روبرو شوید . آن مشکل این است که گاهی اوقات هدف گیری روی دشمنان دور سخت است . راه حل این است که محدوده را باز کنید و سپس سریع ببندید . فقط روی دکمه ی scope دوباره کلیک کنید . پس هدف در وسط دشمن شما قرار خواهد گرفت . بنابراین اگر دشمن شما ثابت باشد و حرکت نکند قطعا سر او را پاره خواهید کرد .

اگر تمام مراحل این مبحث را در مورد کشتن با هدشات با دقت اعمال کنید دشمنان ثابت را می توانید هدشات کنید زیرا فقط آن ها ایستاده اند و منتظر تیر اندازی هستند . شما می توانید با وارد شدن به حالت آموزش فری فایر و آموزش Drag Head shot بر آن مسلط شوید . پس نگران نباشید زیرا شما با Nu 1 player راه حل را دریافت خواهید کرد . اگر دشمن به سمت راست می دود ، دکمه ی هدف را به گوشه ی چپ پایین بکشید و سپس آن را به گوشه ی سمت راست بکشید و سپس شلیک کنید زیرا سر دشمن شما آن جاست و بالعکس .

تحقق نقش خود

بازی کنان باید ابتدا متوجه شوند که چه نوع بازیکنی هستند ، استراتژیست ، کالسکه یا تک تیر انداز ، نجات دهنده ی افراد و غیره ؟ نقش های زیادی برای انتخاب وجود دارد . اگر چه این مرحله برای دور اول چندان مهم نیست اما تصمیم گیری در این مورد در دورهای بعدی بسیار مهم می شود .

در غیر این صورت احساس گمراهی و رها شدن خواهید کرد و نمی توانید بهترین عملکرد را در مورد نقش خود و کشتن حریفان خود ایفاء کنید . بنابراین استراتژی های خود را بر اساس نقش هایی که به دست می آورید ، برنامه ریزی کنید تا بتوانید کشتار درست و بی نقصی را بگیرید .

خودداری از عجله ی بدون برنامه

عجله ی بدون برنامه یکی از بد ترین تصمیماتی است که یک بازیکن می تواند در free fire بگیرد . به سادگی فرو رفتن در یک RV یا یک هدف دشوار ، بدون برنامه منجر به فاجعه می شود . قبل از غوطه ور شدن بازی کنان باید بر اساس آن برنامه ریزی کنند و استراتژی هایی را برای حمله به حریفان خود در نظر بگیرند تا بتوانند آن ها را به راحتی از بین ببرند . علاوه بر برنامه ریزی بازی کنان باید مواردی مانند نارنجک های دود زا و از دیوار های تاریک نیز استفاده کنند تا شانس موفقیت خود را در کشتن حریفان افزایش دهند .

تلاش برای احیای هم تیمی های خود

تلاش کردن برای احیای هم تیمی ها

Smoke Granade می تواند به شما کمک کند تا بسیاری از هم تیمی های شکست خورده و در نهایت مرده ی خود را احیا کنید . تا بتوانند به شما در کشتن حریفانتان کمک شایانی کنند و شما تنها نمانید . فقط یک نارنجک دود زا به طرف جایی که دشمنان شما قرار دارند ، پرتاب کنید . و منتظر بمانید تا مه حاصل از پرتاب نارنجک دود زا فروکش کند . همان زمان بدون توصیه ی بیش تر هم تیمی های خود را احیا کنید . اما تا زمانی که دشمنان شما نفهمند که شما در کجا هستید زمان دارید که این کار را انجام دهید .

وقتی تعداد زیادی از اعضای تیم خود را احیاء کردید و همه در نزدیکی هم قرار دارند بهتر است از آن ها بخواهید به هم کاملا نزدیک شوند و یک گروه تشکیل دهند . این کار علاوه بر این که از غافل گیری شما و تیمتان جلو گیری می کند . همچنین کشتن دشمنان را با استفاده از نارنجک های دود زا آسان تر می کند .

هجوم به خاک دشمن

2 تیم مقابل ، قبل از این که منطقه شروع به کوچک شدن کند ، انجام می دهند . بنابراین اگر می خواهید از بازی عجله ای استفاده کنید . می توانید یک نارنجک دود زا را در مقابل دشمن پرتاب کنید تا از آسیب های احتمالی وارده به خود جلو گیری کنید.  همچنین می توانید آن ها را با استفاده از مه ایجاد شده سردرگم نمایید . در پوچینوک این نارنجک ها می توانند به شما کمک کنند تا به طبقات بالای خانه های دو دری بروید و دشمنان را شناسایی کرده و آن ها را از بین ببرید .

قبل از درگیر شدن منتظر بمانید تا دشمنان غارت کنند

اگر کمین و کمپینگ گزینه های عملی برای شما نیستند ، حملات غافلگیر کننده همیشه یک برنامه ی پشتیبان خوب است . به جای در گیر کردن حریفان در هنگام حرکت ، بازی کنان باید منتظر بمانند تا دشمنان شروع به غارت یک منطقه کنند . با توجه به یافتن وسایل و مهمات هنگام غارت دشمنان دیگر به محیط اطراف خود توجه چندانی نمی کنند . همچنین آن ها تمام ذهن خود را درگیر و مشغول به غارت کردن می کنند .

بازی کنان دیگر می توانند وقتی دشمنان از اطراف خود غافل هستند و از یاد حریفان خود غافل شده اند از این فرصت برای کشتار به نفع خود استفاده کنند . تا به آن ها حمله کرده  و از یک تفنگ ساچمه ای برای کشتن سریع می توانند استفاده کنند .

از شلیک کردن به حریف تردید نکنید

تردید نکردن از شلیک به حریف

اکثر بازی کنان تمایل دارند در بازی از شلیک کردن به حریف خود ، خودداری نمایند . این طرز فکر به این دلیل است که آن ها یا شوت واضحی ندارند یا می ترسند که نتوانند قبل از ضد حمله ی حریف ، یک ضربه را تضمین کنند . با این حال هر شلیک از دست رفته می تواند یک فرصت از دست داده برای تضمین یک قتل و کشتار باشد .

گاهی اوقات حریفان در اوایل بازی به دلیل در گیری های مداوم در سلامتی کمی قرار دارند و در واقع خیلی ضعیف می شوند . این باعث می شود تا آن ها طعمه ی آسانی برای شما باشند و شما به راحتی بتوانید آن ها را بکشید . اگر بازی کنان بتوانند چند شوت خوب را بزنند نسبت K/D خود را به راحتی بهبود خواهند داد و حریفان خود را از میدان نبرد در خواهند کرد .

ایجاد یک منطقه ی کشنده پس از فرود در ارتفاعات

در مراحل اولیه ی بازی اکثر حریفان به خوبی مسلح نیستند . آن ها فاقد لوازم مورد نیاز برای زنده ماندن در یک کمین هستند و به راحتی کشته می شوند . اگر شما بتوانید زمین های بلند را برای ایجاد یک Kill Zone ایمن کنید ، بازی کنان نمی توانند از این ضعف خود برای ایمن کردن قتل ها سوء استفاده کنند .

با زوایای تیر اندازی برتر و خط دید واضح ، شناسایی و تیر اندازی به دشمن چون شما در ارتفاعات قرار دارید آسان خواهد بود . از آن جایی که بیش تر بازی کنان در زمین های مرتفع هستند و شما را به سختی می بینند ، هر گونه ضد حمله ای که توسط شما انجام شود موفقیت آمیز خواهد بود و منجر به کشته شدن حریفان خواهد شد .

استفاده از مواد منفجره

مواد منفجره در فری فایر چندان محبوب نیستند . به ندرت بازی کنان به استفاده از سلاح هایی که باعث آسیب AOE می شوند روی می آورند . اما باید گفت که از مفید ترین آیتم ها برای کشتن دشمنان استفاده از ابزار پرتاب است و باید گفت استفاده از مواد منفجره برای کسانی که به دنبال قتل آسان هستند ، ضروری است . از آن جایی که اکثر حریفان نمی توانند در اوایل بازی دفاعی قدرتمند را داشته باشند یک نارنجک یا یک مین زمینی که در جای مناسبی قرار گرفته باشد برای اطمینان از کشتن کافی است . بازی کنان حتی می توانند تله درست کنند و حریفان خود را فریب دهند تا بمیرند .

همچنین پرتاب های دیگری نیز در بازی وجود دارند مانند نارنجک های بیهوشی . برای جلوگیری از دید دشمن که به شما این مزیت را می دهند که او را به زیر بکشید . از نارنجک ها برای از بین بردن دشمنان می توانید استفاده کنید و به بسیاری از حریفان در محدوده ی دمیدن آن آسیب وارد کنید . در صورت استفاده ی صحیح از آن ها می توانید دشمنان زیادی را از بین ببرید . نیازی به گفتن نیست که استفاده از نارنجک انداز در بسیاری از مسابقات قدرتمند دیده شده است . استفاده از نارنجک به مهارت نیاز دارد اما می تواند برای کشتن حریفان بسیار مفید باشد .

استفاده از خودرو (CAR)

استفاده از خودرو در آموزش بهترین تکنیک ها برای کشتار بیشتر در فری فایر

Vehicles in free fire کمک بزرگی به بازی کنان برای پیشروی به طرق های مختلف می کند . شما می توانید از این وسایل نقلیه در فری فایر برای فرار از منطقه ی خطر استفاده کنید و بدون از دست دادن حتی کمی از سلامتی خود به سمت منطقه ی امن بشتابید . حتی شخصیت های خاصی با توانایی های رانندگی انحصاری نیز در بازی وجود دارند .

جدای از کمک برای رفتن به یک منطقه ی امن می توانید با استفاده از وسایل نقلیه در کوتاه ترین زمان ممکن دشمن را بکشید . شما فقط باید با ماشین به دشمنان خود ضربه بزنید و دشمن را بکشید . با این کار یک Kill دیگر به نام شما ثبت می شود .

استفاده از بشکه ی نفت ( Oil Barrel )

بشکه های نفت در فری فایر به طور کامل در همه جای نقشه ی بازی تخم ریزی شده است . اگر شما در نزدیکی بشکه ی نفت هستید ، باید به شما هشدار دهیم که تا جایی که امکان دارد از آن دور شوید . اگر در فکر استتار خود در پشت بشکه ها هستید باید هر چه سریع تر   از این فکر صرف نظر کرده و فورا به لابی خود باز گردید . زیرا بشکه های نفت در آتش رایگان بسیار خطرناک هستند . زمانی که چیزی به آن ها برخورد کند خیلی سریع منفجر می شوند . مشابه قوطی های گاز دار در PUBG Mobile .

این بشکه ها در سراسر نقشه در دسترس هستند ، فقط باید مطمئن شوید که دشمن نزدیک آن قرار دارد . سپس باید بشکه را بزنید تا دشمن را از پا در آورید . علاوه بر این برخی از شباهت های این بشکه ها به عنوان قابلیت استتار wukong استفاده می شود که شما می توانید زیر این بشکه باشید . با استفاده از این روش شما می توانید دشمن را غافلگیر کرده و با بشکه ای که آماده ی ضربه زدن است حریف را بکشید . می توانید برای اطلاع از استفاده های بیش تر بشکه ها به سایت مراجعه فرمایید .

نحوه ی کشتن دشمنان در آخرین منطقه ی فری فایر

آخرین منطقه ی فری فایر به یکی از سخت ترین چالش های بازی تبدیل شده است . با استفاده از یک روش کشتن خوب شما می توانید حتی یک جوخه را بکشید . هدف اصلی در هر بازی Battle Royale زنده ماندن تا پایان بازی است . با این حال دفاع در منطقه ی آخر می تواند بسیارکار مشکل و سختی باشد . زیرا منطقه ی بازی به یک منطقه ی کوچک کاهش یافته است . انجام کشتار در منطقه ی پایانی نیازمند استراتژی و اجرای موثر است .

انتخاب سلاح مناسب برای کشتار در منطقه ی آخر

یکی از رایج ترین اشتباهات در منطقه ی آخر free fire این است که بازی کنان هنوز تفنگ های تک تیر انداز خود را در دست دارند . منطقه کوچک است ، بنابراین انتخاب هر سلاح دیگری می تواند بهتر از یک تک تیر انداز برای شما عمل کند . مگر این که بتوانید بدون هدف گیری از آن ها استفاده کنید . همراه داشتن اسلحه های AR یا SMG مفید به خصوص آن هایی که در فاصله ی نزدیک عملکرد بالایی دارند مانند AK یا Groza را ما به شما پیشنهاد می کنیم . سلاح هایی مانند M1887 نیز می توانند مفید باشند .

استفاده از نارجک ها در منطقه ی آخر

استفاده از نارنجک ها در فری فایر

راه بعدی و البته راهی مفید برای کشتن دشمنان در منطقه ی آخر بازی استفاده از نارنجک است . کوچک شدن منطقه ی آخر حرکت همه را محدود می کند و دست همه را می بندد . معمولا دشمنان در این منطقه مجبورند پشت سنگ ها ، بوته ها و ساختمان ها خود را استتار کرده و بپوشانند . یک نارنجک پرتاب شده می تواند آن ها را به سرعت بکشد یا آن ها را مجبور به ترک مخفی گاهشان نماید .

نارنجک های Gloo برای ساختن یک پوشش موقتی بسیار عالی هستند البته اگر در اطراف خود ندارید . علاوه بر این می توانید از آن ها برای منحرف کردن حواس دشمنان استفاده کنید زیرا حریفان معمولا فکر می کنند پشت دیوار Gloo پنهان شده اید .

توجه به موقعیت در منطقه ی آخر

اگر آخرین منطقه ی امن شما ، منطقه ای دارای ساختمان باشد ، سعی کنید ابتدا از آن ها استفاده کنید و داخل آن ها را پوشش دهید و خود را از دید دشمنانتان پنهان کنید . با این حال اگر در یک زمین خالی ماندید سعی کنید یک زمین بلند تر را انتخاب کنید . به دست آوردن مزیت ارتفاع به شما این امکان را می دهد تا به سرعت دشمنان را شناسایی کرده و حریفان را برای کشتن مورد هدف قرار داده و از خود در برابر شلیک ان ها محافظت کنید .

وقتی شما در زمین های بالاتر قرار بگیرید شلیک کردن به طرف شما کار خیلی سخت و دشواری می شود . در عوض کشتن دشمنان توسط شما کار آسان و بی درد سری می شود .

استفاده از Med kit در آموزش بهترین تاکتیک ها برای کشتار بیشتر در فری فایر

استفاده از med kit برای آموزش بهترین تکنیک ها برای کشتار بیشتر در فری فایر

شما باید سلامت خودتان را تا حد امکان حفظ کنید . برای استفاده از Med kit نترسید و سعی کنید در هر زمان که توانایی و زمان داشتید خود را سالم کنید . اگر بازی شما تا زمانی که منطقه بسته است ، تمام نشود شما با HP بالاتر برنده خواهید شد . اگر بیش از 2 دشمن در پیش روی شما وجود دارد حریص نباشید و سعی کنید بازیکن ضربه خورده را بکشید . این کار ممکن است شما را در معرض حملات غافل گیر کننده ی سایر بازی کنان باز مانده قرار دهد . اما امکان زنده ماندن شما را برای کشتن بقیه بیش تر خواهد کرد .

صبور ماندن در منطقه ی آخر بازی

برای چگونگی کشتن آخرین دشمن در منطقه ی آخر بازی صبور باشید و حریص نباشید . شما باید آرام بمانید و تنها زمانی حرکت کنید که مخفی گاه شما توسط دشمن کشف شده باشد . سعی کنید در اطراف خود جست و جو کنید تا مکان دشمن را شناسایی کنید . هر کسی را که می بینید به طرفش شلیک کنید . دشمن نیز ممکن است سعی کند که یواشکی وارد شود ، بنابراین شما باید سعی کنید با استفاده از هدفون خود به گام های آن گوش داده و مکانش را تشخیص دهید . زیاد عجله نکنید این کار برای حفظ موقعیت شما مفید است .

اگر به مستعد شدن نیاز دارید این کار بهترین تاکتیک برای کشتن دشمنان است که باید در منطقه ی آخر بازی انجام دهید . در واقع این روش اکثر بازی کنان دیگر را احساساتی می کند و در نهایت به دام شما می افتند . این نحوه ی کشتن دشمنان در منطقه ی آخر است تا بتوانید برداشت کشتار را به دست آورید . اگر از این روش هم استفاده کنید می توانید تا زمانی که بویا را به دست آورید برداشت کشتار را داشته باشید . حریص نباشید تا بتوانید دوام آورده و بیش تر کشته دهید .

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× سوالی دارید؟