آموزش کالاف دیوتی موبایل

آموزش کالاف دیوتی موبایل 2023

( Call of Duty ( Pocket _ lint Duty Mobile ترکیبی هیجان انگیز از اکشن را هم در گیم پلی چند نفره و هم در گیم پلی بتل رویال برای بازی کنان به ارمغان می آورد . اما اگر تازه به این بازی رو آورده و در واقع در این بازی تازه کار هستید ، چیزهای زیادی برای شروع و برنده شدن در مسابقات و افزایش XP در این بازی وجود دارد که باید آن ها را به خوبی یاد بگیرید . بنابراین بیایید تا با هم نکات و ترفند های گسترده ی ما را برای آموزش کالاف دیوتی موبایل بررسی کنیم .

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

بازی کنان قبل از این که وارد بازی شوند باید در ابتدا یاد بگیرند که کنترل اساسی ، تنظیمات و نمایشگر خود را چگونه سازمان دهی کنند . شما گستره ای استثنایی از گزینه ها را برای کنترل شخصیت خود در نمایشگرتان ، با ترفند های بیشمار و تغییرات پیکر بندی ، تغییر دادن حساسیت و انبوهی از عناصر جزئی دیگر را برای تنظیم دقیق دارید .

ما در این جا سعی می کنیم مروری سریع از تنظیمات مختلفی که می توانید با آن ها کار کنید را ارائه دهیم که بیش تر آن ها را می توان قبل و یا در حین بازی تغییر داد . به علاوه ی این همه ی این کنترل ها و ویژگی های اصلی نمایشگر شما را با هم بررسی خواهیم کرد .

راه اندازی Call of Duty Mobile از اول

  • سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی موبایل برای آیفون : روی گوشی های آیفون 6S به بالا کار می کند . روی ipad Air 2 به بعد قابل اجراست .
  • سیستم مورد نیاز کالاف دیوتی موبایل برای اندروید : به اندروید 3.4 یا بالاتر نیاز دارد و گوشی شما حداقل به 2 گیگا بایت رم نیاز دارد . پس ذخیره سازی دستگاه خود را آماده کنید .
  • برای نصب موبایل : COD و برای داده های بازی به حدود 1.6 گیگا بایت فضای ذخیره سازی نیاز دارید . بنابراین ممکن است مجبور شوید چیزی را در گوشی خود پاک کنید . اگر حتی دقیقا در حد مجاز باشید تلفن شما بازی را به خوبی اجرا نمی کند و این یک بازی نسبتا سخت برای تازه کارها است . COD : M فایل ها را تجزیه می کند ، بنابراین فقط باید آن چه را که نیاز دارید دانلود کنید . کل فایل می تواند تا 12 گیگا بایت نیز برسد .

آموزش کالاف دیوتی موبایل تنظیمات با خاموش کردن فعالیت ها و هشدارها در پس زمینه

خاموش کردن فعالیت ها در پس زمینه

اگر در دستگاه خود حالت بازی دارید ، اکنون زمان آن رسیده است که از آن برای کاهش اعلان هایی که نمی خواهید و همچنین از بین بردن سایر فرآیند هایی که ممکن است عملکرد گوشی شما را پایین آورد ، استفاده کنید . برای دریافت بهترین ها از COD : M باید گوشی خود را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید . از ورود به حساب کاربری فیسبوک یا کال آف دیوتی استفاده کنید . متاسفانه هیچ نام کاربری / رمز ورود به سیستم وجود ندارد .

شما باید از فیسبوک ، اکانت اکتیویژن کال آف دیوتی خود استفاده کنید . اگر برای ورود از فیسبوک استفاده می کنید ، می توانید نمایه ی خود را به دستگاه دیگری منتقل کنید . اگر مثلا یک تلفن جدید تهیه کرده اید یا می خواهید در رایانه ی لوحی بازی کنید . همان طور که با یک حساب Activision انجام می دهید .

نکته ی حرفه ای : گاهی اوقات انگیزه هایی برای استفاده از نوع دیگری از ورود وجود دارد . شاید بتوانید شخصیت متفاوتی را برای اتصال به حساب کالاف آف دیوتی خود دریافت کنید که ارزش آن را دارد .

استفاده از هدفون

موسیقی متن Call of Duty Mobile بسیار عالی است . همچنین به شما کمک می کند تا از آن چه در اطرافتان اتفاق می افتد ، آگاه شوید . اگر بتوانید به وضوح آن ها را بشنوید ، می توانید قدم ها را مشخص کنید که دشمن در کجا قرار دارد . به سرفه های یک تک تیر انداز خاموش گوش دهید و خیلی چیز های دیگر . بازی با هدفون یک حرکت حرفه ای است . یا اگر بلند گوهای استریو دارید ، می توانید از آن ها استفاده کرده فقط بلند گوها را با صدای بلند تنظیم کنید .

اتصال به اینترنت

بله از آن جایی که کالاف یک بازی چند نفره ی زنده است ، حالات آفلاین وجود ندارد . برای بازی باید به اینترنت متصل باشید یا به WI _ FI پای بند باشید ، اگر چه بازی در واقع از داده های زیادی استفاده نمی کند . راهنمایی : اگر به نظر می رسد که در حال یخ زدن یا حرکت مکرر در همان منطقه هستید ، احتمالا به این دلیل است که اتصال شما قطع شده است . برای حل این مشکل WI _ FI را روشن یا خاموش کنید یا روتر یا تلفن همراه خود را مجدد راه اندازی کنید . گاهی اوقات هنگامی که WI FI در حال اجراست ، داده ی تلفن همراه شما تغییر می کند .

افزایش روشنایی

افزایش روشنایی گوشی

آن چه می بینید همان چیزی است که شلیک می کنید . هر چه روشن تر باشد بهتر است . بنابراین روشنایی خودکار را خاموش کنید . سطوح را افزایش دهید و مطمئن شوید که ( حالت شب ) یا ( فیلتر نور آبی ) روشن نیست . زیرا باعث تغییر در تصاویر می شود . اگر حالت بازی روی گوشی خود دارید آن را به حالت خاموش کردن خودکار ، روشن کنید .

کنترل Xbox یا Ps خود را وصل کنید

می توانید یک کنترلر کنسول را برای پخش در تلفن همراه خود وصل کنید . هنگام بازی با افراد دیگری که از کنترلر ها استفاده می کنند ، جفت خواهید شد ، تا از مزیت ناعادلانه برخوردار نشوید . ابتدا کنترلر را از طریق بلوتوث به دستگاه خود متصل کنید . پس به تنظیمات کنترلر بروید و می توانید ببینید که چه زمانی کنترلر متصل است و همه چیز را سفارشی کنید .

آموزش کالاف دیوتی موبایل با بهترین تنظیمات و کنترل ها

تنظیمات و کنترل ها و گزینه های زیادی برای Call of Duty Mobile وجود دارد . بهترین تنظیمات بستگی زیادی به این دارد که چگونه بازی کنان بازی کنند و با چه تلفن یا تبلتی بازی کنند . ارزش وقت گذاشتن برای تست همه ی گزینه ها را دارد . پس همه را امتحان کنید تا به بهترین بازیکن در این بازی تبدیل شوید .

انتخاب حالت پیشرفته

2 روش کنترل ساده یا پیشرفته در این بازی وجود دارد که در ابتدای بازی به شما ارائه می شود . وقتی به سمت کسی نشانه می روید ( ساده ) خودکار شلیک می کند . اما ( پیشرفته ) به شما کنترل کامل می دهد و این دومی است که باید انتخاب کنید . حتی اگر به معنای کمی تمرین بیش تر باشد زیرا با کنترل های ساده هرگز به جایی نخواهید رسید .

سفارشی کردن حرفه ای کنترل ها

سفارشی کردن کنترل ها

از لابی روی دکمه ی تنظیمات ضربه بزنید و همه ی تنظیمات بازی را باز کنید . در Controls گزینه ی Simple و Advanced را خواهید داشت . اما در حالت پیشرفته دکمه ی سفارشی سازی را دارید . روی آن ضربه زده و می توانید عناصر کنترل را به مکان های جدید بکشید . توجه داشته باشید که بازی های چند نفره و بتل رویال دارای داک های کمی متفاوت هستند ، بنابراین هر دو را سفارشی کنید .

دکمه ی Prone را برای فعال کردن دراپ شاتینگ فعال کنید

تغییر اخیر به عنوان افزودن گزینه ی مستقیم به حالت مستعد ( دراز کشیدن ) به جای فشار طولانی روی دکمه ی خم شدن است . دکمه ی Prone به طور پیش فرض خاموش است . اما اگر آن را روشن کنید ، می توانید به زمین بیفتید و به مبارزه ادامه دهید . حرکتی به نام drop shotting . در PUBG بسیار محبوب است و از زمان اضافه شدن گزینه ی کنترل جدید در COD : M بسیار رایج است . گزینه ها در تنظیمات کنترل های اساسی دکمه ی مخفی کردن مستعد هستند .

تغییر حالت تیر اندازی

در همان ناحیه ی بالا در Advanced می توانید نحوه ی شلیک انواع مختلف تغییر سلاح را مشاهده کرده و تغییر دهید . می توانید از لگن شلیک کنید و مناظر به سمت پایین را هدف قرار دهید . ADS یا سفارشی را انتخاب کنید . این کار به شما اجازه می دهد تا رفتار گروه های سلاح را تغییر دهید . بنابراین می توانید برای مثال از لگن تفنگ های ساچمه ای شلیک کنید که ارزش انجام دادن این کار را دارد .

تغییر کیفیت گرافیک

تغییر حالت گرافیک در آموزش کالاف دیوتی موبایل

دستگاه شما در اولین راه اندازی به طور خودکار تنظیمات گوشی شما را تشخیص می دهد . اما اگر می خواهید آن ها را تغییر دهید در تنظیمات روی Audio and Graphics ضربه بزنید . در این جا می توانید کیفیت و نرخ فریم و همچنین گزینه های دیگر را انتخاب کنید . بازی کنید تا نرم ترین گیم پلی ای را که می توانید به دست آورید . زیرا اگر آن را بیش از حد بالا قرار دهید ، در صورت تکان خوردن برایتان مشکل ایجاد می کند . در این جا حالت ultra هرتز را خواهید یافت . اما توجه داشته باشید که ممکن است کیفیت گرافیکی را برای پخش با سریع ترین نرخ فریم کاهش دهد .

تنظیم حساسیت

دستگاه های مختلف کمی متفاوت از هم پاسخ می دهند و در Sensitivity می توانید تنظیمات نحوه ی حرکت خود و همچنین حساسیت حرکات را از طریق محدوده ها با استفاده از ژیروسکوپ گوشی تغییر دهید . همچنین می توانید آن ها را برای سبک بازی چند نفره و بتل رویال به طور جداگانه تغییر داد . همچنین برای بزرگ نمایی های محدوده ی فردی تغییر داد . زیرا ممکن است برای ثابت نگه داشتن ان حساسیت بیش تری در زوم کمتر و حساسیت کمتر در زوم بالاتر بخواهید .

ثبت تنظیمات خود با Practice VS AL

به حالت بازی چند نفره بروید و روی دکمه ی انتخاب ( در بالای شروع ) ضربه بزنید تا نوع بازی را انتخاب کنید . در این جا تمرین و تمرین در مقابل هوش مصنوعی را خواهید دید . این یک راه عالی برای آزمایش سلاح ها ، تنظیمات و کنترل ها است تا ببینید چه احساسی دارند و آیا برای شما کار می کنند یا نه ؟

شما می توانید تنظیمات را در همان لحظه تغییر دهید و این جا محل انجام این کار است . بازی دوستانتان را تماشا کنید . می توانید با وارد شدن به فهرست دوستانتان و ضربه زدن روی دکمه ی چشم کار هایی را که دوستانتان انجام می دهند را تماشا کنید .

حالت های بازی Call of Duty Mobile

حالت های بازی در آموزش کالاف دیوتی موبایل

کال آف دیوتی موبایل به 2 بخش عمده تقسیم می شود که عبارتند از چند نفره و بتل رویال . اگر چه کنترل ها به طور کلی مشابه هستند و بصری ها عمدتا یکسان هستند اما اساسا حالت های بازی با هم متفاوت هستند . همچنین حالتی تحت عنوان حالت زامبی برای مدت محدودی در بازی کالاف وجود داشته و بعد از مدتی از حالت های بازی خارج شد و اما اکنون دوباره به بازی برگشته است .

آموزش کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر یا حالت های چند نفره

در حالت های چند نفره تعدادی نقشه و حالت چند نفره ی مختلف برای بازی کردن وجود دارد . حالت های اصلی عبارتند از : Frontline ، Team Deathmatch ، Domination ، Search & Destroy ، Gunfight ، Kill confirmed ، Hard point ، Free for All سپس ویژگی های حالت های ویژه وجود دارد . به عنوان مثال : Stand off sniper ، Halloween ، Sniper only ، Gun Game prop Hunt . انگیزه هایی برای بازی در انواع حالت های مختلف وجود دارد . بنابراین به Battle Pass نگاه کنید تا ببینید در کجا می توانید پاداش بگیرید . حالت های مشخص شده می آیند و می روند .

گاهی اوقات با یک نقشه ی جدید برای بازی کردن ظاهر می شوند و نقشه ها بسته به نوع بازی دچار تغییر می شوند . Kill house ، Nuke town ( روسیه و معبد ) ربوده شده ، Rust ، Cage ، Shipment ، 1944 ، Scrap gard ، Dome، Oasis ارتفاعات ، تصادف ، قله ، تیراندازی متقاطع ، استنداف ، ترمینال ، محدوده ی شلیک ، هکنی یارد ، برخاست ، حمله ، ذوب شدن ، یخ شکن ، زاغه ها ، بندر سولدال ، شوت هاوس ، حمله ی میامی ، هاردات ، هاسیندا ، هاوکی اره ، موناستری ، وکانت . 10 مورد اول بسیار کوچک هستند اما لات دوم بزرگ تر شده و سبک بازی را تغییر می دهند .

آموزش کالاف دیوتی موبایل بتل رویال

در حالت بتل رویال نیز 2 نقشه وجود دارد . Isolated و Blackout که می توانید در منظر اول شخص یا سوم شخص بازی کنید . یک نقشه ی آلکاترا نیز وجود دارد که کوچک تر است . می توانید به صورت انفرادی ، دو نفره یا تیمی بازی کنید . در بتل رویال شما اساسا بدون هیچ مقدمه ای وارد چتر نجات می شوید و سلاح جمع آوری می کنید . تا آخرین بازیکن یا تیمی باشید که زنده می ماند .

منطقه ی بازی به تدریج کاهش می یابد و بازی کنان باز مانده را به منطقه ی تنگ تر می کشاند . این نبرد رویال کلاسیک است . بازی گاهی اوقات دارای حالت های اضافی می شود مانند چالش تک تیر انداز که در آن فقط سلاح های تک تیر انداز و جنگ مشاهده می شود . که تیم های 20 نفره در طرف مقابل برای تنوع در گیم پلی BR وجود دارد . اما این ها هم می آیند و می روند .

تسلط بر Battle Pass و سیستم پاداش

تسلط بر سیستم پاداش

در حالی که انجام این بازی بسیار خوب و سرگرم کننده است ، یک سیستم پاداش بزرگ در کال آف دیوتی موبایل نیز به همراه سرگرمی دارد و این پاداش به شکل رویدادها و Battle Pass می آید . از طریق این یک مسیر پولی و رایگان وجود دارد که هر دو از یک جدول زمانی مشابه پیروی می کنند . کسانی که پول می پردازند به شخصیت ها ، پوسته ها ، ( ارز درون بازی ) بیش تری دسترسی دارند . اما کسانی که در مسیر رایگان گام بر می دارند خیلی چیز های زیادی دریافت نمی کنند .

افزایش سرعت پیشرفت Battle Pass

شما اساسا در بتل پس با انجام بازی و به دست آوردن Pass XP به جلو حرکت می کنید . با این حال شرکت در رویدادها به شما سرعت می بخشد و کمک می کند تا سریع تر به سطوح بالاتر برسید . در عین انجام این کار پاداش های بیش و بهتری را دریافت خواهید نمود .

آموزش کالاف دیوتی موبایل با تماشا کردن رویدادها

سیستم رویدادها تنوع بی نظیری را به بازی کالاف اضافه می کند . در حالی که اگر این چیزی است که می خواهید ، فقط می توانید همیشه TDM بازی کنید . رویدادها همچنین به تنوع بازی می افزایند و از طریق یک سری وظایف ، پاداش ها و پیشرفت خود را افزایش می دهند . این شامل اعتبارات Weapon XP ، Battle Pass XP ، جعبه ها و گاهی اوقات سلاح ها ، شخصیت ها و پوسته های جدید می شود . ببینید چه چیزی در رویداد های فصلی یا ویژه ، فهرست شده است ؟

چیز هایی مانند کشتن 30 دشمن با 566 AGR مجهز به هر پیوست را خواهید یافت . این اساسا شما را در این فرآیند یاری کرده تا پاداش ها را به دست آورید و شانس بازی کردن با تمام ویژگی های جدید بازی را ضافه می کند .

استفاده از Gunsmith برای تقویت سلاح ها

استفاده از sunsmith

Gunsmith به شما این اجازه را می دهد تا سلاح های خود را با انبوهی از پیوست ها و پوسته ها سفارشی کنید . شما باید بسیاری از گزینه ها را باز کنید ( با بازی کردن با سلاح ها این کار انجام می شود ) با استفاده از کارت های weapon XP برای ارتقا سطح آن سلاح . Gunsmith را می توانید در بخش Loadout پیدا کنید و برای تکمیل برخی از رویداد ها باید از Gunsmith استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که تعداد مناسبی از پیوست ها را روی سلاح مناسب برای پیشرفت دارید . فقط روی دکمه ی Gunsmith ضربه بزنید و وارد منطقه شوید .

مشاهده ی آمار سلاح ها

تغییراتی که ایجاد می کنید فقط برای سرگرمی نیست و آن ها ویژگی های سلاح ها را نیز تغییر می دهند . این تغییرات ممکن است دقت ، آسیب یا تحرک تفنگ ها باشد . مقادیر بالا ( سبز ) یا پایین تر ( قرمز ) می شوند تا به شما نشان دهند که چه تغییراتی در آن سلاح ایجاد می شود . همچنین به شما این امکان را می دهد که اسلحه ها را متناسب با سبک بازی خود تغییر دهید . برای مثال اگر دوست دارید سریع و نزدیک بازی کنید ، تحرک را افزایش دهید یا اگر یک جنگنده ی دور برد هستید ، آسیب و برد را افزایش دهید .

فرستادن XP برای دوستان

دوستان از COD : M استفاده های زیادی می کنند و یکی از این استفاده ها به عنوان روشی برای دریافت کارت های weapon XP بیش تر است . می توانید XP را برای دوستان درون بازی خود ارسال کنید و weapon XP را دوباره پس بگیرید . این یک کار ساده ی روزانه است که به شما کارت های بیش تری می دهد تا بتوانید کارهای بیش تری را در Gunsmith انجام دهید .

توجه کردن به Perks

توجه به پرک ها در آموزش کالاف دیوتی موبایل

نادیده گرفتن perks آسان است زیرا همه ی آن ها تاثیر فوری بر ویژگی های سلاح را ندارند . اما می توانند کارهایی مانند سرعت بخشیدن به تغییر مجله ی شما را یا افزایش آسیب یک سلاح را انجام دهند . یکی از قدرتمند ترین  Akimbo perks است که به شما این امکان را می دهد دو قلو Fennec SMG را حمل کنید . اما باید آن را به دست آورید و قفل آن را باز کنید .

نکات و ترفند های جدید چند نفره

در Call of Duty Mobileسلاح های زیادی وجود دارد و می توانید این سلاح ها را جمع آوری و ارتقا دهید . پوسته ها را اعمال کنید و بارگیری های خود را برای انجام بازی های چند نفره انتخاب کنند . XP خود را افزایش داده تا قفل بارگزاری های بیش تری باز شود . در حین بازی XP برای رتبه بندی کسب خواهید کرد و اسلات های بارگیری اضافی را باز کنید .

شما می توانید 10 بار مختلف داشته باشید که هر کدام دارای سلاح های اولیه و ثانویه ، نارنجک ، مهارت اپراتور و 3 امتیاز هستند . این به این معنی است که می توانید بارگیری متفاوتی را برای نقشه های مختلف انتخاب کنید .

آموزش کالاف حرفه ای با انتخاب هوشمندانه ی سلاح

بارگیری را که حمل می کنید تعیین می کند که با چه چیزی وارد بازی می شوید و این بر اساس نقشه و نوع بازی شما تغییر می کند . نقشه هایی مانند Kill house، ، Higacked و Nuke town برای SMG عالی هستند زیرا نبردها نزدیک است . نقشه ای مانند Cross fire برای سلاح های برد بلندتر عالی هستند . انجام 10 بار بارگیری به این معنی است که می توانید در طول مسابقه متناسب با شرایط آن ها را تغییر دهید .

ارتقاء سلاح های خود

پاداش ها می توانند کارت های سلاح را برای ارتقا به شما بدهند و این می تواند هر چیزی باشد ، از افزودن دامنه گرفته تا گسترش لوله . نمودار ویژگی های سلاح تاثیر تغییراتی که ایجاد می کنید را نشان می دهد . این می تواند تفاوت زیادی در نحوه ی عملکرد آن سلاح در بازی ایجاد کند . این چیزی است که اسلحه ساز در مورد ارتقا سلاح خود به آن نیاز دارد .

عدم پنهان شدن در حالت چند نفره

در حالی که می توانید دور از چشم بمانید یا گوشه ای یا ساختمانی را برای کمین پیدا کنید ، هنگام بازی چند نفره دو طرف توسط دشمن که فلاش های قرمز روی لباس خود می پوشند از هم جدا می شوند . استتار واقعا از این نظر مهم نیست زیرا می توانید علائم قرمز را حتی در هنگام پنهان شدن نیز به راحتی تشخیص دهید . شما می توانید توسط یک پهپاد شناسایی شده و روی نقشه قرار بگیرید . پس به یاد داشته باشید که شما نامرئی نیستید .

نپوشیدن لباس قرمز

نپوشیدن لباس قرمز

تعدادی پوست / لباس قرمز وجود دارد و این می تواند تیم شما را گیج کند . اگر کسی برق رنگ قرمز را ببیند به راحتی می توان حدس زد که یک دشمن است . اجتناب از رنگ های قرمز ممکن است به تیم شما کمک کند تا روی افرادی که با آن ها می جنگید تمرکز کنید . مخصوصا در حالت هاردکور . برای اطلاع بیش تر از این حالت ها می توانید این سایت را مطالعه فرمایید .

ادامه دادن به حرکت خود

چون نمی توانید پنهان شوید ، بی حرکت ماندن دشمن شماست . پس به حرکت خود ادامه دهید تا دشمن نتواند شما را هدف قرار دهد . مهارتی که باید به آن مسلط شوید کتک زدن به پهلوی دشمن و در عین حال نگه داشتن در دید خود است . به یاد داشته باشید هنگامی که مهمات شما تمام شد در پوشش قرار بگیرید . بعد از گذشت مدتی دوباره بیرون آمده تا درگیر شوید زیرا استفاده از پوشش ساده است ، اما واقعا خوب کار می کند .

استفاده از حرکت خم شدن

کراچ واقعا مفید است و ناحیه ی قابل رویت شما را از دید دشمن کاهش می دهد . در عین حال به شما این امکان را می دهد در اطراف حرکت کنید و حتی یک Perk برای این حرکت نیز وجود دارد . Skulker که باعث می شود هنگام استفاده از حالت حرکت خمیده سریع تر شوید .

استفاده از اسپرینت

دویدن به این معنی است که می توانید سریع تر حرکت کنید . برای انجام این کار می توانید کنترلر رو به جلو را به سمت بالا بکشید و یا روی دکمه ی Sprint ضربه بزنید . یک گزینه ی منو برای ( همیشه با سرعت دویدن ) نیز وجود دارد . اما از آن با احتیاط استفاده کنید . گاهی اوقات به این معنی است که نمی توانید در همان زمانی که می خواهید متوقف شوید و ممکن است به اشتباه به دشمن خود برخورد کنید .

اما این یک گزینه ی عالی در هنگام استفاده از تفنگ ساچمه ای است که می توانید با سرعت دشمن را اسپری کنید . همچنین یک Perk برای سرعت بخشیدن به شما وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید .

استفاده از تپانچه

به سراغ تپانچه به ی خود بروید . Renetti یک اسلحه ی بغل عالی است و وقتی که به هم نزدیک هستید افراد را به آسانی مانند یک تفنگ قوی به پایین می کشد . اغلب جابه جایی به تپانچه سریع تر از بارگیری مجدد سلاح اصلی است . برای نقشه هایی مانند Nuke town زمانی که همه در وسط دیوانه می شوند عالی است . اگر چه زمانی که از صدا خفه کن اجتناب می کنید برد تپانچه ی شما را کاهش می دهد . اما از طریق Gunsmith می توانید ظرفیت را افزایش دهید تا آن را موثرتر کنید .

استفاده از نارنجک در کالاف دیوتی موبایل

استفاده از نارنجک

وقتی جنگ سخت می شود ، اغلب زمانی برای گرفتن نارنجک وجود ندارد . اما این یک حرکت عالی است . در نقشه هایی مانند Kill house وNuketown زدن نارنجک از یک سر تا سر دیگر بسیار آسان است و می توانید به سرعت دشمنان را بیدار کنید . فقط مطمئن شوید که با نارنجک خود برخورد نکنید و مطمئن شوید که ایمنی بازکننده منقضی شده است .

آموزش استفاده از دود

نارنجک های دود زا در واقع بسیار مفید هستند . اگر دشمن شما را به دام انداخت بدیهی و قابل تصور است . اما اگر تک تیر اندازی در ساختمان وجود دارد که نمی توانید از کنار آن بگذرید ، با زدن نارنجک از پنجره ی اتاق آن را از اتاق بیرون بکشید . یا در حین عقب نشینی از دشمن شکست ناپذیر باز پخش شده برای پوشش دادن به خود دود بیندازید . همچنین در Domination زمانی که در حال گرفتن یک مکان هستید ، بسیار مفید است . بنابراین دشمن نمی تواند از بین دودها شما را مشاهده کند .

 

مراقب امتیاز Martyrdom باشید

هنگامی که بازیکنی می میرد یک نارنجک می اندازد . چیزی که باید مراقب آن باشید این است که اگر خیلی به بازیکنی که تازه کشته اید نزدیک باشید نارنجک او ممکن است شما را نیز بیرون بکشد .

تسلط بر نارنجک چسبنده

تسلط بر نارنجک چسبنده

نارنجک چسبنده عالی است زیرا نمی پرد و نمی غلتد . آن را از پنجره به داخل بیندازید و همان جا بمانید . این کار برای پاک سازی تک تیر اندازها از اتاق ها یا پاک سازی افرادی که پشت جعبه ها پنهان شده اند ، بسیار عالی است .

تسلط بر خطوط امتیازی

رگه های امتیازی واقعا قدرتمند هستند . شما 3 اسلات برای پر کردن دارید و این ها می توانند هر چیزی باشند . از یک هواپیمای بدون سرنشین قاتل شکارچی گرفته تا یک کشتی جنگی VTOL که اساسا یک پایان دهنده ی بازی هستند . برخی از آن ها با هوش مصنوعی هدایت می شوند و برخی دیگر کنترل دستی را ارائه می دهند . برای مثال : موشک شکارچی باید به جایی که می خواهید مورد اصابت قرار بگیرد ، هدایت شود . اسلحه های نگهبان را می توان قرار داد و رها کرد و وقتی دشمن به گوشه ای رسید از بین برد .

اما می تواند توسط آتش دشمن آسیب ببیند . برای فعال کردن خطوط امتیازی باید با دشمن قاطی شد و کمی اسکالپ گرفت . رگه های امتیازی هواپیمای دشمن را از بین ببرید . هلی کوپتر مخفی کار و VTOL واقعا می توانند به تیم شما آسیب برسانند اما می توانید آن ها را ساقط کنید . یک را انتخاب کرده و آن را تخلیه کنید . گزینه های دیگر اگر مهارت های اسپارو را دارید با تیم های انفجاری و چند ضربه از آن باعث سقوط هواپیما می شوید . البته FHJ _ 18 وجود دارد که به سرعت آن را قفل کرده و پایان می دهد .

مبارزه را به سمت دشمن ببرید

در بازی هایی مانند Frontline ، Deathmatch و Team مبارزه را به سمت دشمن ببرید . عقب نشینی ممکن است به این معنا باشد که در حالی که هم تیمی هایتان درگیر جنگ هستند از بازی خارج شوید در حالی که هنوز هیچ کاری انجام نداده اید . آن نقاط استراتژیک را روی نقشه ها پیدا کنید و بر آن ها تسلط داشته باشید و دشمن خود را به داخل آن نقاط چسبانده و محاصره کنید .

انتخاب بار گذاری برای نقشه و تیم

بارگذاری برای نقشه

نقشه های چند نفره در کالاف دیوتی موبایل طیف وسیعی از سبک های مختلف گیم پلی را تشویق می کنند . به عنوان مثال کراس فایر مکان های زیادی برای تک تیرانداز ها دارد . در حالی که Nuke town دارید ، ممکن است مشکل داشته باشید یا فقط خسته شوید . برای به حداکثر رساندن عملکرد تیم خود را آماده کنید .

نکته ی برتر برایHi gacked

اگر روی نقشه Hi gacked ( قایق ) بازی می کنید یک گذرگاه مخفی از طریق قایق وجود دارد که شما را از این سر به سر دیگر می برد . این می تواند شما را پشت سر دشمن بیاورد تا بتوانید امتیازتان را بالاتر ببرید . کافی است به داخل کابین بروید و به دنبال سوراخی در کف کابین باشید .

نکات و ترفند های بتل رویال در آن

یک سبک بازی کاملا متفاوت است و شما نمی توانید با لودآوت دلخواه خود شروع کنید . نمی توانید به میل خود باز پخش کنید و منطقه ی بازی بسیار بزرگ تری را در پیش رو دارید . این سبک بازی بسیار تاکتیکی تر از مبارزه ی چند نفره است . حتی رابط کاربری کمی متفاوت است . اما در عوض آلکاتراز ، منطقه ی بازی کوچک تری را ارائه می دهد که می تواند شبیه به سبک چند نفره باشد .

 آموزش کالاف دیوتی موبایل با ترکیب تیم

کار تیمی باعث می شود که با هم بانظم تر کار کنید . با تیم خود رها شوید ، با تیم خود حرکت کنید و همچنین با تیم خود به جنگ با دشمنان بروید و به راحتی برنده شوید . اما اگر هم تیمی های شما مصمم هستند شما می توانید حتی با هم تماس بگیرید . اما ممکن است بخواهید برای زنده ماندن به تنهایی به جنگ با حریفان بروید . بتل رویال در مورد بقا است اما اگر شما می خواهید فقط بکشید پس به جای تک نفره بازی کردن ، چند نفره بازی کنید .

احیای هم تیمی های خود

احیای هم تیمی های خود

پرواز های احیا گری وجود دارند که شما را را به بازی باز می گردانند . اما اگر بتوانید توسط یک هم تیمی خود احیا شوید بهتر است . به یاد داشته باشید که اگر یک هم تیمی شما با دشمن در تماس باشد آن ها شما را نادیده می گیرند ، تا زمانی که همه چیز روشن شود . پس مستقیما به سمت آن ها نروید و نزدیک نشوید . اما در صورت امکان آماده باشید و منتظر بمانید تا احیا شوید . انداختن دود می تواند شما را پوشش دهد تا هم تیمی خود را که دوست دارید زنده کنید .

تغییر به FPV

اگر به صورت گروهی یا چند نفره زیاد بازی می کنید و به نمای اول شخص عادت دارید ، می توانید به جای نمایش سوم شخص با ضربه زدن به آن ، نمای را تغییر دهید .

آموزش کالاف دیوتی موبایل جدید با دقت در انتخاب مکان

نقشه ها با وسایل نقلیه و اسلحه ها به خوبی پر شده اند . اما اگر در یک منطقه ی ساخته شده بیفتید به احتمال زیاد مستقیما در تماس با دشمنان خواهید بود . دقیقا جایی است که اولین کسی که سلاح به دست می آورد می تواند شما را شکار می کند . کمی بیش تر از راه ساختمان دور شوید تا احتمال این که زنده بمانید بیش تر باشد . آلکاتراز نقاط مرتفع متعددی دارد و اغلب تفنگ های تک تیرانداز در آن وجود دارند تا بتوانید به راحتی بر آن تسلط داشته باشید .

مراقب نقشه بوده و دنبال رد پا بگردید

دانستن این که دشمن در کجا قرار دارد نیمی از مبارزه در بتل رویال است . پس اگر پیشاهنگ هستید برای یافتن رد پاها به نقشه نگاه کنید . گوش های خود را باز نگه دارید و قبل از این که دشمنان بفهمند شما آن جا هستید شما  بفهمید که حریفان در کجا قرار دارند . این مسیر پیروزی است .

لباس Wingsuit

لباس wingsuit

زمانی که لباس Wingsuit به تن دارید نگران نباشید وقتی لباس Wingsuit را پوشیده اید مهم نیست که از هلی کوپتر بیرون بپرید یا از بالای برج ، زیرا زنده خواهید ماند . پس از آن به نفع خود استفاده کنید . می توانید درست بالای سر کسی لباس خود را پوشیده و با تفنگ ساچمه ای خود آن ها را از زمین بلند کنید . اگر می توانید از بالای کوه در گیر شوید و به پایین پرواز کنید زیرا بسیار مفرح است .

ضربه زدن به عرشه در آموزش کالاف دیوتی موبایل

بر خلاف سبک بازی چند نفره که ضربه زدن به عرشه به معنای مردن در خاک است . در بتل رویال می توانید مخفی شوید و قبل از درگیر شدن با دشمنان منتظر بمانید و پنهان شوید تا حریفانتان در محدوده بیایند و سپس شما به سمت آن ها غافل گیرانه حرکت کنید . این ترفند واقعا کار راه انداز است .

محافظت از مهمات خود

محافظت از مهمات

تعداد زیادی سلاح مختلف در بتل رویال وجود دارد اما می توانید مهمات خود را خیلی سریع و تند بشویید و تمام کنید . پس مراقب میزان موجودی مهمات خود باشید . همچنین مطمئن شوید که چیز هایی را که نیاز ندارید جمع آوری نمی کنید و در عوض مطمئن شوید که همه ی سلاح های شما برایتان مفید و کاربردی هستند .

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× پشتیبانی