سیزن اژدها galaxy pass در ساکر استار

گلکسی پس فصل دراگون در ساکر استارز

فصل جدید گلکسی پس در بازی ساکر استارز فعال شد . این فصل dragon season یا به فارسی فصل اژدها نام دارد . ساکر استارز در این فصل جوایز ویژه ای در گلکسی قرار داده است که یجورایی آن را خاص کرده است . زمان فعال بودن ان 25 روز است و تا 23 روز میتوانید آن را خریداری کنید . از 35 مرحله تشکیل شده است و با رسیدن به هر مرحله جایزه هایی چه رایگان چه پولی در دسترس قرار می گیرد . قسمت رایگان در دسترس همه پلیر ها است و قسمت پولی آن را نیز مثل همیشه می تواند از بخش خرید گلکسی پس ساکر استارز در کافه گیم باز کنید

جوایز فصل دراگون گلکسی پس ساکر استارز

در فصل اژدها گلکسی پس مانند فصل های گذشته جوایز متعددی در دسترس است . فرق این سیزن با سیزن های قبل در مهره ساکر استارز است که به جای یک مهره دو مهره جایزه خواهد داد . همچنین استیکر ها نیز جذاب تر نسبت به قبل به نظر می اید .

سکه ساکر استارز

مثل همیشه حجم زیادی از جایزه گلکسی پس به سکه ساکر استار ختم می شود . 11 جایزه از 35 مرحله قسمت رایگان شامل سکه ساکر استارز است که حدود فقط چند هزار سکه می باشند . و در قسمت خریداری ان نیز دوازده جایزه سکه وجود دارد که روی هم حدود 200 تا 300 هزار سکه ساکر استار می باشند . لذا این گلکسی پس نیز مانند بقیه از جایزه سکه ساکر استارز خوبی بهره نمی برد . لذا اگر به سکه soccer stars نیاز دارید از بخش خرید سکه ساکر استارز سایت ما دیدن کنید .

انواع پک ها در گلکسی پس

پک ها نیز در این فصل طبث انتظار نقش پر رنگی دارند . پک های برنز نه چندان محبوب که در قسمت رایگان 7 بار وجود داند . و در قسمت پولی فصل دراگون گلکسی پس ساکر استارز نیز 11 بار هستند . در این بخش علاوه بر پک های برنز دو پک سیلور نیز به چشم می اید . در کل این جوایز نیز ارزش چندانی ندارند

بوت ساکر استارز

بوت سیزن دراگون گلکسی ساکر استارز

طبق رسم گلکسی پس در ساکر استار هر فصل از سه بوت یا کفش تشکیل شده است . با به دست اوردن هر سه کفش می توانید چرخش زیبای دور مهره خود را ببینید . این بوت فقط برای زیبایی در ساکر استارز استفاده می شود و بوت گلکسی پس زیباترین بوت در ساکر استار است . یکی از این کفش ها مثل همیشه در مرحله اخر قسمت رایگان قرار دارد و دو تایی بعدی در قسمت قابل خرید . یکی یکی آنها را باز کنید و از زیبایی مهره خود لذت ببرید .

اسپین و اسکرچ

اسپین و اسکرچ نیز در فصل دراگون وجود دارند . تعداد آنها نیز زیاد است و ارزش چندانی هم ندارند .

دلار ساکر استارز

می رسیم به بخش خوب دلار ساکر استارز در این فصل galaxy pass . در این فصل چند بخش جایزه دلار ساکر استارز می دهند که بیشترین ان 500 دلار است و روی هم بیشتر از هزار و پانصد دلار ساکر استار خواهد بود . طبق قیمت دلار در بازی ساکر استارز قیمت جایزه فقط دلار آن برابر ارزش galaxy pass است . این یعنی گلکسی پس ساکر استارز ارزشمند تر از قیمت ان است و کاملا اقتصادی است .

انواع ایجنت

این فصل نسبت به فصل های قبل از ایجنت کمتری برخوردار است . ایجنت ها زیاد جایزه پر طرفداری محسوب نمی شوند و ارزش زیادی ندارند . با این حال ایجنت سه ستاره ارزش بیشتری دارد و در کل این فصل حدود 4 ایجنت در خود جای داده است .

اواتار و استیکر در گلکسی پس

این فصل آواتار ها و استکر های جذاب تری نسبت به گذشته دارد و خاص بودن این جوایز را نشان می دهد . حدود 4 آواتار در این فصل وجود دارند که تمامی آنها در قسمت پولی گلکسی پس ساکر استارز گنجانده شده اند .

گلدن گل

گلدن گل ها جوایز بسیار ارزشمندی هستند اما نه برای همه ی بازیکنان . پلیر هایی که بتوانند از آنها استفاده کنند گلدن گل را از بهترین جوایز galaxy pass در نظر می گیرند . برای گرفتن جایزه گلدن گل ها باید آنها را گل کنید که کار زیاد دشواری نیست و با گل کردن هر کدام از آنها می توانید 900 دلار به دست آورید . در سیزن دراگون گلکسی پس ساکر استارز 4 گلدن گل وجود دارد که می توانند تا 3600 دلار ساکر استارز به دلار های شما اضافه کنند . حال خوب متوجه شدید که چرا گلدن گل اینقدر با ارزش است . از طرفی متوجه به صرفه بودن بسیار زیاد گلکسی پس نیز می شوید چرا که چند برابر قیمت خود فقط دلار به دست می اورید .

مهره ساکر استارز

مهره دراگون قرمز در سیزن دراگون گلکسی پس ساکر استارز

می رسیم به مهمترین بخش هر فصل galaxy pass یعنی مهره . و این فصل گلکسی پس نیز مهره بسیار زیبایی دارد نه یکی بلکه دوتا . در این فصل بر خلاف رسم های گذشته دو مهره جایزه خواهید برد . یکی در مرحله سوم و دیگری در مرحله 35 قسمت پولی . مهره های بسیار زیبا و در عین حال بسیار ارزشمند که جای تعجب است که ساکر استارز با این قیمت کم این قدر جوایز خوب به بازیکنان می دهد .

مهره دراگون ابی گلکسی پس

  1. blue dragon : مهره اول این فصل مهره دراگون آبی است . این مهره بسیار زیبا دارای فورس 8 تایم 7 و ایم 7 است . از مهره های قوی در بازی به حساب می آید و احتمالا هم هر کدوم 4 بار آپدیت می شود که مجموع دوازده اپدیت . یعنی مهره ای با قدرت فاراهوس و گودزیلا از بهترین مهره های بازی ساکر استارز .
  2. red dragon : مهره دوم که آخرین جایزه در این فصل نیز هست مهره اژدهای قرمز است . مهره ای زیبا و قرمز رنگ با فورس 7 تایم 8 و ایم 7 . از مهره های بسیار عالی در بازی به حساب می اید و احتمالا هم 12 بار آپدیت خواهد شد .

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • پلیر
    31/01/1401 12:48

    سلام خوبی؟ یه جا توو یکی از مقالاتت نوشته بودی مهره هایی که گلکسی پس میدن از قدرت زیادی برخوردار نیستن (نسبت به سایر مهره ها) حالا مهره های این گلکسی پس هم شامل همین بی قدرتی میشه؟ یا که این ماه این دوتا مهره خیلی استثنایی هستن و واقعا قوی هستن؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× سوالی دارید؟