اموزش گرفتن کد امنیتی جیمیل (گوگل)

چرا باید کد امنیتی جیمیل خود را بگیریم ؟ در هنگام خرید هر محصولی روی اکانت جیمیل خود در بازی ساکر استارز لازم است که خریدار وارد حساب بازی ما شود تا از این طریق محصول خریداری شده را در اکانت ما فعال کند .حال اکانت های جیمیل هنگام ورود دستگاه جدید به جیمیل ما برای تایید این که واقعا ما هستیم نیاز به تایید دارد . یعنی اکانت های جیمیل یا گوگل هنگام ورود دستگاه یا موبایل جدید به حساب ما به سه چیز نیاز دارند . 1 جیمیل 2 رمز یا پسورد 3 تایید که  کد امنیتی یک راه برای تایید کردن هست . و بدون آن امکان ورود به حساب جیمیل ساکر استار ما وجود ندارد .

کد های امنیتی 2 کد 10 رقمی هستند که فقط 15 دقیقه اعتبار دارند و داعم عوض می شوند . از جیمیل خود می توانیم آنها را بگیریم و خود جیمیل برای حساب ما تایین میکند کد امنیتی برای تایید ورود دستگاه و موبایل جدید به جیمیل ما کاربرد دارند .

2 کد امنیتی گوگل

همه ی بازی کنان بازی محبوب ساکر استارز می دانند که کد امنیتب برای ورود به اکانت جیمیل ساکر استارز می باشند . همچنین می دانند که اکانت های فیسبوک و مینی کلیپ این کدها را ندارند . پشتیبان سایت که سفارشات شما را انجام می دهد می تواند با استفاده از کد امنیتی وارد اکانت جیمیل شما شوند و سفارشات شما را تکمیل کنند . این کد ها فقط 15 دقیقه اعتبار دارند

دلایل استفاده از کد امنیتی security code

در ابتدا باید بگوییم که این کدها برای امنیت بیش تر ورود به اکانت های جیمیل می باشند . مثلا وقتی از طرف پشتیبان سایت از مشتری خواسته می شود که این کدها را بفرستد ، مشتری می گوید که چرا من بدون استفاده از این کدها وارد اکانت جیمیل خود می شوم اما شما که می خواهید وارد اکانت جیمیل من شوید باید این کدها را داشته باشید ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چون پشتیبان سایت یا هر شخص دیگری که می خواهد وارد اکانت جیمیل شما شود با یک گوشی جدید وارد اکانت جیمیل شما می شود و گوگل نسبت به گوشی های جدید حساس است و دفعه اول هر گوشی باید تایید شود تا بتواند وارد جیمیل شود .

پس برای ورود به اکانت جیمیل شما با یک گوشی جدید دیگر این کدها لازم و واجب هستند . اما خود شما چون همیشه با همان گوشی خود وارد اکانتتان می شوید ، پس لازم نیست هر بار این کدها را وارد نمایید . علت دیگر واجب بودن این کدها این است که افرادی پشتیبان سایت در روز برای تکمیل سفارشات همه ی بازی کنان به اکانت های جیمیل زیادی وارد می شوند . به همین دلیل در 99% انجام سفارشات به کد امنیتی و یا کد بکاپ برای ورود به اکانت هر یک از آن ها برای تایید احتیاج دارند .

استفاده از کد امنیتی چه زمانی لازم نیست ؟

گفتیم در دفعه ی اول ورود به اکانت جیمیل چه خود شخص و چه هر کس دیگری که بخواهد وارد اکانتش شود 99% استفاده از کد امنیتی واجب است . اما در نوبت های بعدی ورود به اکانت معمولا رمزی از افراد خواسته نمی شود . مگر این که یا رمز خود را تغییر داده باشند که در این صورت باید رمز جدید را وارد نمایند و یا این که تایید 2 مرحله ای را فعال کرده باشند . در این صورت هم هر بار که بخواهند وارد اکانت خود شوند ، باید تایید را انجام دهند .

اما یک درصدی که شاید از افراد در دفعه ی اول ورود به اکانت جیمیل کد خواسته نشود شامل همه ی افراد نمی شود . بلکه فقط شامل کسانی می شود که با اکانت های جیمیلی که تازه (چند روز) ساخته شده است وارد بازی می شوند . پس اگر جیمیل خود را جدید نساختید باید برای تکمیل سفارش کد امنیتی بگیرید .

روش به دست آوردن کدهای امنیتی اکانت جیمیل ساکر استارز

همان طور که گفتیم کدهای امنیتی نسبت به کدهای بکاپ تاریخ انقضای خیلی کمتری دارند و فقط 15 دقیقه اعتبار دارند . اما کدهای امنیتی را حتی در صورت آفلاین بودن نیز می توان به دست اورد . یعنی اگر اینترنت هم ندارید می توانید کد امنیتی دریافت کنید . اما جدیدا درصد خطای آن ها بسیار زیاد شده و دچار اشکال می شوند . لازم به ذکر نیست که این کدها هر کدام یک بار اعتبار دارند و در صورت یک بار استفاده دیگر قابل استفاده نمی باشند . پس یادتان باشد هر کد را فقط یک بار برای پشتیبان سایت برای تکمیل سفارشات خود بفرستید .

برخلاف کدهای بکاپ ، کدهای امنیتی نیازی به تایید کردن 2 مرحله ای ندارند و بدون فعال کردن 2 مرحله ای نیز این کدها قابل استفاده هستند . یکی از علت خطاهای کدهای امنیتی این است که شاید در یک گوشی پسورد حیمیل خود را تعویض نموده اید . اما با یک گوشی دیگر می خواهید وارد اکانت خود شوید و رمز جدید را در این گوشی وارد نکرده اید . در این صورت کدهای امنیتی به شما نشان داده می شوند اما کدها کار نمی کنند و قابل استفاده نیستند . پس باید بسیار دقت کنید زیرا این یکی از دلایل کار نکردن کدهای امنیتی می باشد .

آموزش قدم به قدم گرفتن کدهای امنیتی ساکر استارز

برای گرفتن کد امنیتی نیز ابتدا باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید .

تنظیمات گوشی اندروید و گوگل

سپس وارد قسمت گوگل ( Google ) شوید و مدیریت حساب ( manage your google account ) را بزنید .

مدیریت حساب گوگل در تنظیمات گوشی

اکنون تب برای شما باز می شود و حالا روی گزینه ی چهارم یعنی همان امنیت ( Security ) کلیک کنید .

قسمت امنیت

کمی صفحه ی گوشی خود را به پایین بکشید . اکنون به قسمتی می رسید که نوشته شده است کد امنیتی پس روی آن کلیک کنید و ضربه بزنید .

کد امنیتی جیمیل

پس از انجام این مراحل به مهم ترین مرحله که بسیار هم دچار اشکال می شود می رسیم . توجه داشته باشید که ایمیل کدهای امنیتی را حتما باید در آخر تنظیم کنید . زیرا هر بار که ایمیل را اول تنظیم کنید مجددا به شما ایمیل دلخواه نشان می دهد . پس صد درصد ایمیل را آخر تنظیم کنید .

بسیار مهم : زمانی که 2 کد 10 رقمی خود را مشاهده کردید ، اکنون کار تمام نشده است و وقت آن رسیده است که جیمیل خود را انتخاب کنید .

در این جا در بالای صفحه جیمیل این کدها نوشته شده است . یعنی این کدها متعلق به این جیمیل نوشته شده در بالای صفحه هستند .

2 کد امنیتی گوگل

حالا باید این کدها را برای همین جیمیلی که می خواهید با آن سفارشات برای شما انجام شود قرار دهید .

پس روی قسمت جیمیل زده و همه ی جیمیل های شما بالا می آیند . اکنون از روی این لیست هر کدام از جیمیل هایی را که می خواهید کدهای امنیتی آن ها را بگیرید ضربه بزنید . با این کار می بینید که آن 2 کد تغییر می کنند و کدهای جدیدی نمایش داده می شوند .

انتخاب اکانت برای دریافت کد امنیتی

پس هر جیمیلی 2 کد امنیتی مخصوص به خود دارد که با فرستادن آن ها می توانند افراد پشتیبان سایت وارد اکانت شما شوند . نکته ی دیگری که وجود دارد این است که اگر خودتان امتحان کنید می بینید که به علت امنیت نمی توان از روی این کدها با هیچ گوشی اسکرین شات گرفت . پس باید این کدها را یا جایی یادداشت کنید و یا با یک گوشی دیگر از روی آن ها عکس بگیرید و برای ما بفرستید . تا در اسرع وقت سفارشات خود را تحویل بگیرید .

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× پشتیبانی