راه های افزایش سکه ساکر استارز

چگونه سکه ساکر استارز خود را افزایش دهیم ؟

افزایش سکه ساکر استارز

همانطور که میدانید سکه در بازی ساکر استارز از اهمیت زیادی برخوردار است . اکثر بازیکنان به دنبال افزایش سکه ساکر استارز خود از راه های مختلف هستند . راه های زیادی برای افزایش سکه در بازی ساکر استارز وجود دارد . در این آموزش تمامی راه های به دست اوردن سکه ساکر استارز را شرح می دهیم . همچنین نکات مهم و کاربردی که با آن بتوانید راحت تر سکه ساکر استار خود را افزایش دهید . همواره راحت ترین راه خرید سکه ساکر استارز است اما اگر نمی خواهید هذینه کنید باید مهارت خود را در بازی افزایش دهید . با بازیکنان دیگر رو به رو شده و با برنده شدن سکه آنها را ازان خود کنید .

بردن سکه ساکر استارز در play 1 on 1

اولین و بهترین گزینه برای به دست آوردن سکه ساکر استارز بازی کردن در زمین های یک به یک است . این بخش از 13 زمین ثابت تشکیل شده است . گاهی نیز زمین های موقت به بازی اضافه خواهد شد مانند زمین spring arena یا deluxe arena که تایم خاصی روی بازی وجود دارند و بعد حذف می شوند . در این زمین ها از چپ به راست به جز اولین زمین سکه ساکر استارز لازم برای بازی کردن آفزایش می یابد . به طبع سکه ساکر استاری که برنده می شوید نیز افزایش می یابد و هرچه سکه ساکر استارز بیشتری وجود داشته باشد بازی سخت تری در پیش دارید .

spring arena و deluxe arena در ساکر استارز

زمین اسپرینگ در بازی ساکر استارز

زمین اسپرینگ همیشه در بازی وجود ندارد و گاها روی بازی قرار می گیرد و بعد از دو سه ماه از بین می رود . تایمی است و دو دقیقه و نیم وقت دارید . فرق این زمین با زمین های دیگر گوشه های گرد آن است که خاص و منحصر به فرد است . با بردن در این زمین 1200 سکه ساکر استارز به دست خواهید اورد . بیشتر برای تفریح به کار می رود و برای افزایش سکه ساکر استارز کاربردی نمی باشد .

زمین دلوکس آرنا گاها روی بازی قرار می گیرد و فقط یکی دو هفته در دسترس است . با بردن هر بازی در این زمین میتوانید 22 و نیم میلیون سکه ساکر استارز به دست آورید و با باختن در آن 27 و نیم میلیون سکه از دست دهید . درست است که برای افزایش سکه ساکر استارز گزینه بسیار عالی ای به شمار می آید . اما بازی کردن در آن و بردن بسیار سخت است و بازیکنان بسیار حرفه ای در آن بازی می کنند . قبل از شروع بازی همه جوانب به خصوص مالیات سنگین آن را در نظر بگیرید .

زمین 100 میلیون سکه ساکر استارز ، دلوکس آرنا

زمین های برزیل تا ایتالیا ساکر استارز

8 زمین ثابت بازی ساکر استارز هستند . پلیر های مبتدی در این زمین ها بازی می کنند و سکه ساکر استارز کمی میتوانید در انها برنده شوید . برای افزایش سکه ساکر استارز پیشنهاد نمی شوند زیرا بسیار وقت گیر هستند . از این زمین ها برای یاد گرفتن تا سطح متوسط استفاده کنید تا بازی شما پیشرفت کند و برای رقابت های سخت تر آماده باشید . اگر سطح سکه ساکر استارز شما بیشتر از این زمین ها نیست سعی کنید . با دریافت سکه از دوستانتان یا خرید سکه ساکر استارز حداقل چند میلیون در زمین های بالاتر بازی کنید . در این صورت افزایش سکه وقت کمتری از شما خواهد گرفت .

زمین مکزیک انگلیس و ایتالیا

سکه ساکر استارز در زمین آمریکا و اسپانیا

در این زمین ها سکه ساکر استارز قابل توجهی وجود دارد . بازیکنانی که در این دو قسمت در حال بازی کردن هستند بازیکنان متوسط بازی به شمار می ایند و سطح بازی بالاتری نسبت به قبل دارند . برای به دست آوردن سکه ساکر استارز تا حدی موثر هستند .می توانید با بازی کردن در آنها هم تا چند میلیون سکه ساکر استارز کسب کنید و هم در لیگ هفتگی رتبه کسب کنید . به شرطی که سطح بازی شما به این مراحل رسیده باشد .

آمریکا و اسپانیا زمین های ساکر استارز

روش بازی در آنها

زمین آمریکا تایمی است و بعد از سه دقیقه کسی که جلوتر باشد برنده بازی است . دروازه در این زمین بزرگ است و گل خوردن و گل زدن بسیار اسان صورت می گیرد . با برنده شدن در این زمین می توانید 100 هزار سکه ساکر استارز به دست اورید . در صورت باختن نیز حدود همین مقدار سکه از دست می دهید .

در این زمین زدن گل اول بسیار مهم است در صورتی که گل اول را بوخورید کار برای شما سخت می شود . حریف شروع به اتلاف وقت می کند تا سه دقیقه تمام شود و شما نتوانید زیاد بازی کنید . در نتیجه بازنده بازی باشید . در صورتی که گل اول را نیز بزنید شما میتوانید همین کار را انجام دهید . بگذارید تایم مهره شما تا اخر برود و بعد حرکت خود را بکنید . اینگونه در هر حرکت ده ثانیه ای وقت تلف می کنید و حریف که عقب است شانس گل زدن او کم خواهد شد . پس به یاد داشته باشید که گل اول بسیار مهم است و جبران ان بسیار سخت .

زمین اسپانیا نیز سه گله است و اولین بازیکنی که سه گل بزند برنده بازی است . هر دو بازیکن 510 هزار سکه ساکر استارز پرداخت می کنند و برنده 1 میلیون را دریافت می کند . در این زمین سطح بازیکنان نسبت به قبل تغییراتی کرده است و بازیکنان قوی تری در ان بازی می کنند . همچنین برای انتقال سکه بسیار استفاده می شود . پس اگر به بازیکنان بسیار قوی در این زمین برخوردید تعجب نکنید که بسیار طبیعی است .

زمین های عالی برای افزایش سکه

بهترین گزینه ها برای به دست اوردن سکه ساکر استارز بازی کردن در زمین های فرانسه هلند و آل این است . این سه زمین سکه soccer stars زیادی لازم دارند و  سکه زیادی هم برنده می شوید . لذا بهترین گذینه برای افزایش سکه ساکر استارز رایگان بردن در این زمین هاست . در نظر داشته باشید که قوی ترین بازیکنان ساکر استارز در این قسمت ها بازی می کنند . لذا کار راحتی در پیش ندارید و باید مهارت و اکانت قوی داشته باشید که شانس برنده شدن را داشته باشید .

زمین فرانسه ساکر استارز

زمین فرانسه ساکر استارز

زمین فرانسه یا زمین 5 میلیونی . در این قسمت هر دو بازیکن 2میلیون و 550 هزار سکه پرداخت می کنند و برنده 5 میلیون را دریافت می کند . اکثر بازیکنان این قسمت پلیر های حرفه ای و قوی بازی ساکر استار هستند . این زمین 4 گله است و هر کس زودتر به 4 گل برسد برنده بازی است . بازیکنان قوی تر معمولا در هلند بازی می کنند و بازیکنانی که در هلند موفق نمی شوند به سراغ این زمین خواهند امد . لذا احتمال این که به لستر ها برخورد کنید زیاد است . بازیکنانی که وقت تلف می کنند و بازی را به حالت خواب می برند تا شما از بازی خسته شده و آنها برنده شوند . قبل از استارت زمین ها امادگی و حوصله بازی های وقت گیر را داشته باشید .

زمین آل این ساکر استارز

زمین آل این برای افزایش سکه ساکر استارز

زمین ال این با سایر زمین های بازی متفاوت است . در این زمین مقدار سکه soccer stars مشخصی ندارد و بسته به حریف شما دارد . مقدار سکه soccer stars  بین 1000 تا ده میلیون است و هر کدوم ممکن است باشد . بازی کردن در این قسمت بسیار ریسک است زیرا ممکن است با یک بازی کل سکه هاس ساکر استارز خود را ببازید . لذا توصیه می شود اگر کمتر از ده میلیون سکه ساکر استار دارید سراغ این زمین نرید . نحوه تایین سکه ساکر استار هم این گونه است که دو بازیکنی که به هم برخورد می کنند بازیکنی که سکه ساکر استار کمتری دارد تمام سکه خود را پرداخت میکند و پلیری که بیشتر سکه soccer stars دارد به اندازه بازیکن دیگر سکه پرداخت میکند . برنده هم که واضح است و مجموع سکه ساکر استار را دریافت می کند .

در این زمین هم به بازیکنان حرفه ای ممکن است بوخورید هم مبتدی . لذا امادگی بازی با هر بازیکنی را باید داشته باشید . از آنجایی که بیشترین مقدار بازی در این زمین است و میتواند تا 20 میلیون سکه soccer stars نیز بیفتد احتمال این که به حرفه ای ترین پلیر ها برخورد کنید زیاد است . در صورتی که مهارت لازم را دارید بردن ده میلیون سکه در یک بازی را امتحان کنید . اکثر بازی های 20 میلیون سکه ساکر استار ممکن است زمان زیادی صرف شود . حتی تا چند ساعت هم زمان میبرد که برنده تایین شود . قبل از استارت از اینترنت و داشتن تایم ازاد مطمعن باشید .

زمین هلند بهترین گزینه افزایش سکه

بازی کردن دو پلیر در هلند

بدون شک اولین و بهترین گزینه برای افزایش سکه ساکر بازی در زمین هلند است . تمام بازیکنان حرفه ای بازی در این زمین رقابت می کنند زیرا هم سکه بیشتری دارد و هم امتیاز بیشتری در لیگ می دهد . اکثر بازیکنان تعداد برد بسیاری دارند و تجربه زیادی در بازی ساکر استارز . معمولا مهارت حریفانتان بسیار زیاد و اکانت بسیار قوی دارند . پس برای بردن سکه soccer stars در این زمین کار سختی در پیش دارید . این زمین نسبت به فرانسه چند مزیت دارد که باعث افزایش سریع تر سکه ساکر استار می باشد

 • مقدار سکه ساکر استارز : اولین مزیت ان نسبت به فرانسه این است که سکه ساکر استار بیشتری دارد . پس با یک برد میتوانید سکه soccer star بیشتری برنده شوید
 • تعداد گل : برای برنده شدن در زمین هلند به سه گل احتیاج دارید اما در فرانسه به 4 گل . این باعث می شود که بازی در هلند زودتر تمام بشود و سریع تر کوین ساکر استارز برنده شوید .
 • زمان کمتر : تایم حرکت مهره در هلند کمتر از فرانسه است یعنی یک بازیکن وقت کمتری برای حرکت دارد . این باعث می شود کسانی که دنبال وقت تلف کردن هستند در این زمین جایی نداشته باشند و به فرانسه مهاجرت کنند . پس لست زن در این زمین تقریبا وجود ندارد و بازی بسیار زودتر تمام می شود
 • دروازه بزرگتر : همچنین در هلند دروازه بزرگتر است در نتیجه احتمال گل زدن و گل خوردن بیشتر بوده و بازی زودتر تمام می شود .

علاوه بر موارد بالا از نظر امتیاز لیگ هم هلند بسیار مهمتر و کاربردی تر از فرانسه است .

به دست آوردن سکه ساکر استارز از SPECIAL EVENTS

ایونت های خاص ساکر

 

تنها راه به دست آوردن سکه ساکر استارز فقط در یک به یک نیست و می توان از قسمت های دیگر هم استفاده کرد . گرچه مانند یک به یک سکه ساکر استار زیادی ندارد اما قابل قبول است . کمتر کسی به این قسمت ها توجه می کند با این حال کمی راحت تر خواهد بود . به خصوص برای موارد کمتر که افزایش سکه ساکر استارز از طریق آنها توصیه می شود .

TRICKSHOT & PENALTY RUSH ساکر استارز

پنالتی و تریکشات

تریکشات همان قسمت شبیه پنالتی ساکر استارز است . دو بازیکن با مقدار مشخص سکه ساکر استار رو در رو هم قرار میگیرند . بعد حالات مختلف چیدمان مهره ها را تجربه می کنید و باید با یک ضربه گل بزنید . بازیکنی که در 5 ضربه گل بیشتری زده باشد برنده کوین ساکر استارز دو بازیکن می شود . اگر مساوی شود ضربات بعدی برنده را تایین می کنند .

زیاد پیچیده نیست و راحت است به خصوص اگر ترکیب  قوی ندارید چون در این قسمت بدون ترکیب بازی خواهید کرد . بالا ترین مقدار سکه soccer stars این قسمت 1 میلیون سکه است به اندازه زمین اسپانیا . با این حالت بردن در این قسمت راحت تر از ان است و با هر برد می توانید 500 هزار سکه ساکر استار به دست اورید .

در قسمت پنالتی راش نیز با بازیکنان بازی نمی کنید و سکه ای هم به دست نخواهید اورد

بردن سکه در تورنومنت

زمین های تورنومنت بازی ساکر استار

راه دیگر افزایس سکه ساکر بردن در تورنومنت هاست . این قسمت نیز از 4 زمین تشکیل شده است . به این صورت است که 8 بازی کن به صورت دو به دو و تک حذفی با هم بازی می کنند و برنده به مرحله بعد می رود . دو بازیکن از 8 بازیکن به فینال می رسند و برنده سکه ساکر استار می شوند . نایب قهرمان سکه خودش را میگیرد و قهرمان سکه ساکر استار بیشتری برنده خواهد شد . بیشترین سکه soccer stats که در این بخش میتوان برنده شد 120 هزار تا است . با توجه به این که از آمریکا راحت تر است و شانس به دست اوردن سکه بیشتری وجود دارد . اگر ببرید 100 هزار سکه soccer stars برنده می شوید و اگر ببازید 20 هزار سکه از دست می دهید .

افزایش coins ساکر استار از چمپیون

مقدار سکه ساکر استارز در چمپیون

در چمپیون نیز میتوانید سکه ساکر به دست بیاورید اما با وقت زیاد . با بازی کردن در چمپیون لول چمپیون شما افزایش پیدا میکند . هرچه لول چمپیون بیشتری داشته باشید سکه ساکر استار بیشتری در بازی ها می توانید برنده شوید . لول های پایین سکه بسیار کمی دارند و به صرفه نیستند . اما از لول های 300 به بعد کم کم سکه ساکر استارز بیشتری می توانید برنده شوید . شاید حدود چند سالی زمان ببرد تا به لول های بالای چمپیون برسید

افزایش سکه ساکر استارز با خریدن آن

خرید سکه ساکر استارز راحت ترین راه به دست اوردن سکه در این بازی است . اگر تمایل به به دست آوردن سکه ساکر استار با صرف وقت ندارید یا مهارت کافی برای افزایش سکه از طریق بازی کردن ندارید . بهترین پیشنهاد خرید سکه ساکر استارز می باشد . برای خرید سکه نیاز به هیچ مهارت یا اکانت قوی نمی باشد و بدون محدودیت می توانید سکه خریداری کنید .

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

16 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • king amir
  19/01/1401 00:02

  با تشكر از وقتي كه گذاشتيد يك سوال داشتم از خدمتتون . بين راه هايي گفته شده كدوم را براي بدست آوردن سكه ساكر استارز مناسب تر است

  پاسخ
  • بهترین راه برای کسب سکه بازی رو در رو است اما در عین حال دشوار نیز هست . اگر در ساکر استارز مهارت دارید یک به یک بازی کنید و اگر مبتدی هستید پنالتی شانس بیشتری خواهید داشت

   پاسخ
   • امیر علی
    01/02/1401 01:24

    کاملا موافقم
    من مدت زیادی تو یک به یک بازی میکردم ولی سکه ساکر استارز اکانتم اصلا بالا نمیرفت و همش یک برد یک باخت میشد . اما یه مدت رفتم تو پنالتی خیلی راحت تر تونستم سکه جمع کنم البته همش 500 هزارتایی نمی افتاد اما اونایی میفتاد احتمال بردنم بیشتر شده بود . من به شخصه تو ساکر استارز پنالتی رو پیشنهاد میکنم

    پاسخ
   • میشه برای من
    سکه بریزید لطفا

    پاسخ
 • اسحاق
  20/01/1401 12:46

  من میخوام سکه ساکر استارز خودم رو زیاد کنم اما هربار که در ال این بازی میکنم سکه ام دوباره صفر میشه
  لطفا راهنمایی کنید چطور سکه خودم رو بیشتر کنم

  پاسخ
  • زمین ال این برای افزایش سکه توصیه نمی شود چون احتمال این که سکه تون صفر شود زیاد است . از زمین هایی جز ال این برای افزایش سکه استفاده کنید شانس بیشتری خواهید داشت

   پاسخ
   • واقعا عالی بود روی بازیم تاثیر گذاشته مطلب تون درصد بردام بیشتر شد

    پاسخ
    • کامران
     27/06/1401 18:10

     افرین مثلا الان راه گفتید خب اونی ک تازه وارد بازی شده تا کی ببره ک بشه مثلا ده هزار.راه غیرقانونی بگو وگرن اینا رو ک همه بلدن

     پاسخ
 • وقت بخیر یک سوال داشتم چرا وقتی در زمین فرانسه میبرم ۲۴۵۰ سکه برا میاد ولی وقتی میبازم ۲۵۵۰ ازم کم میشه

  پاسخ
  • وقت شما هم به خیر در بازی از زمین ایتالیا به بعد مالیات زمین داریم به عنوان مثال در فرانسه هر بازیکن 2550 پرداخت می کنند ولی برنده 5 میلیون می برد . یعنی برنده و بازنده هر دو 50 هزار مالیات سکه می دهند

   پاسخ
   • طاها
    18/08/1402 17:25

    من سه ساله دارم بازی میکنم سکه میخرم ام هی تهی رو میرم می بازم پولم صفر میشه اگه یه راهکاری بدید ممنون میشم

    پاسخ
 • با خسته نباشید به تیم کافه گیم میخواستم بپرسم چرا تو زمین هلند تا تکون میخوریم گل میخوریم . انگار خیلی راحت تر از جاهای دیگه میبازم و سکه ساکر استار رو از دست میدم

  پاسخ
  • ممنون از شما تو زمین هلند دروازه ها بزرگ تر هستند و افراد نیز دقیق تر پس طبیعی است که با کوچکترین اشتباه گل خورد

   پاسخ
 • امیر
  10/12/1401 16:55

  امیر

  پاسخ
  • علیرضا
   16/11/1402 03:00

   سلام چگونه با دلار خودمون ارتفاع مهره رو زیاد کنیم ممنونم

   پاسخ
 • امین
  27/08/1402 20:03

  سلام چرا دیگه بازیم با جیمیل بالا نمیاد

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× پشتیبانی