آموزش گرفتن کد بکاپ جیمیل

چرا باید کد پک اپ جیمیل خود را بگیریم ؟ در هنگام خرید هر محصولی روی اکانت جیمیل خود در بازی ساکر استارز لازم است که خریدار وارد حساب بازی ما شود تا از این طریق محصول خریداری شده را در اکانت ما فعال کند .حال اکانت های جیمیل هنگام ورود دستگاه جدید به جیمیل ما برای تایید این که واقعا ما هستیم نیاز به تایید دارد . یعنی اکانت های جیمیل یا گوگل هنگام ورود دستگاه یا موبایل جدید به حساب ما به سه چیز نیاز دارند . 1 جیمیل 2 رمز یا پسورد 3 تایید که  کد بک اپ یک راه برای تایید کردن هست . و بدون آن امکان ورود به حساب جیمیل ساکر استار ما وجود ندارد .

کد بک آپ 10 کد 8 رقمی یکبار مصرف است که با فعال کردن دو مرحله ای جیمیل خود می توانیم آنها را بگیریم و خود جیمیل برای حساب ما تایین میکند . این 10 کد بک آپ نیز مانند کد امنیتی برای تایید ورود دستگاه و موبایل جدید به جیمیل ما و یا فراموشی رمز کاربرد دارند .

10 کد بکاپ جیمیل یا گوگل

همه ی بازی کنان بازی محبوب ساکر استارز می دانند که کد بکاپ ( Backup ) برای ورود به اکانت جیمیل ساکر استارز می باشند . همچنین می دانند که اکانت های فیسبوک و مینی کلیپ این کدها را ندارند . پشتیبان سایت که سفارشات شما را انجام می دهد می تواند با استفاده از کد بکاپ وارد اکانت جیمیل شما شوند .

کد بک آپ با زمان منقضی نمی شود و یکبار مصرف است اما کد امنیتی علاوه بر این که یک بار مصرف است ، زمان محدودی نیز دارد . یعنی زمان استفاده از آن فقط 15 دقیقه می باشد و اگر به علت ازدیاد سفارشات تا 15 دقیقه دیگر به اکانت شما نرسند ، این کد ها منسوخ و باطل می شود و دیگر قابل استفاده نمی باشد و باید دوباره کد را بفرستید . پس بهتر است کد بکاپ بگیرید که زمان انقضا ندارد .

دلایل استفاده از کدبکاپ ( Backup )

در ابتدا باید بگوییم که این کدها برای امنیت بیش تر ورود به اکانت های جیمیل می باشند . مثلا وقتی از طرف پشتیبان سایت از مشتری خواسته می شود که این کدها را بفرستد ، مشتری می گوید که چرا من بدون استفاده از این کدها وارد اکانت جیمیل خود می شوم اما شما که می خواهید وارد اکانت جیمیل من شوید باید این کدها را داشته باشید ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چون پشتیبان سایت یا هر شخص دیگری که می خواهد وارد اکانت جیمیل شما شود با یک گوشی جدید وارد اکانت جیمیل شما می شود و گوگل نسبت به گوشی های جدید حساس است و دفعه اول هر گوشی باید تایید شود تا بتواند وارد جیمیل شود .

پس برای ورود به اکانت جیمیل شما با یک گوشی جدید دیگر این کدها لازم و واجب هستند . اما خود شما چون همیشه با همان گوشی خود وارد اکانتتان می شوید ، پس لازم نیست هر بار این کدها را وارد نمایید . علت دیگر واجب بودن این کدها این است که افرادی پشتیبان سایت در روز برای تکمیل سفارشات همه ی بازی کنان به اکانت های جیمیل زیادی وارد می شوند . به همین دلیل در 99% انجام سفارشات به کد امنیتی و یا کد بکاپ برای ورود به اکانت هر یک از آن ها برای تایید احتیاج دارند .

استفاده از کد Backup (بکاپ) چه زمانی لازم نیست ؟

گفتیم در دفعه ی اول ورود به اکانت جیمیل چه خود شخص و چه هر کس دیگری که بخواهد وارد اکانتش شود 99% استفاده از کد امنیتی و کد بکاپ واجب است . اما در نوبت های بعدی ورود به اکانت معمولا رمزی از افراد خواسته نمی شود . مگر این که یا رمز خود را تغییر داده باشند که در این صورت باید رمز جدید را وارد نمایند و یا این که تایید 2 مرحله ای را فعال کرده باشند . در این صورت هم هر بار که بخواهند وارد اکانت خود شوند ، باید تایید را انجام دهند .

اما یک درصدی که شاید از افراد در دفعه ی اول ورود به اکانت جیمیل کد خواسته نشود شامل همه ی افراد نمی شود . بلکه فقط شامل کسانی می شود که با اکانت های جیمیلی که تازه (چند روز) ساخته شده است وارد بازی می شوند .

مزیت کد بکاپ نسبت به کد امنیتی

اگر چه گرفتن کد بکاپ نسبت به کد امنیتی سخت تر و دشوارتر است ، زیرا باید تایید 2 مرحله ای را انجام دهید و این دردسر زیادی دارد . اما مزیت مهم آن نیز این است که علاوه بر امنیت بیشتر اکانت شما کد Backup با زمانی مشخص شده منقضی نمی شود . یعنی اگر چند ساعت هم طول بکشد تا افراد پشتیبان وارد اکانت شما شوند اما باز هم این کد از بین نمی رود . بلکه فقط زمانی منسوخ می شود که یک بار از آن استفاده شود .

اما کد امنیتی پس از گذشت 15 دقیقه چنان چه از آن استفاده نشود ( یعنی پشتیبان نتواند تا قبل از 15 دقیقه وارد اکانت شما شود ) منسوخ می شود . همچنین کد امنیتی در صورت یک بار استفاده از آن هم منسوخ می شود .

نحوه ی به دست آوردن کد Backup ساکر استارز

وقتی پشتیبان سایت از مشتریان خود می خواهند که این کدها را برایشان بفرستند تا بتوانند وارد اکانت آن ها شوند ، مشتریان می گویند که چنین کدی برای آن ها ارسال نشده است . اکنون باید به آن ها بگوییم که این کدها برای افراد ارسال نمی شود بلکه تنها کد تایید است که برای آن ها ارسال می شود . پس آن ها باید این کدها را در گوشی خود پیدا کنند .

اکنون این سوال برای همه پیش می اید که پس از کجا باید این کدها را پیدا کنیم ؟ اکنون ما در این جا به این سوال پاسخ داده و روش گرفتن این کدها را قم به قدم و همچنین نحوه ی فعال کردن آن ها را برای شما بیان می کنیم . تا با فرستادن این کدها سفارشات خود را در اسرع وقت از ما تحویل بگیرید .

آموزش قدم به قدم به دست آوردن کد بکاپ ساکر استارز

برای به دست آوردن کد بکاپ ابتدا به تنظیمات گوشی خود بروید و قسمت گوگل  (Google) را انتخاب کنید .

تنظیمات گوشی اندروید و گوگل

سپس گزینه ی مدیریت حساب ( manage your google account) را انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید .

مدیریت حساب کوکل

 

اکنون باید تب را عوض کنید . از نوار بالای صفحه که نوشته شده است صفحه ی اصلی ، اطلاعات شخصی ، داده های حریم خصوصی و امنیت باید گزینه ی چهارم یعنی امنیت ( Security ) را انتخاب کنید و وارد آن شوید .

قسمت امنیت

اکنون برای گرفتن کد بکاپ در قسمت امنیت روی درستی سنجی دو مرحله ای ( 2 step verification ) را ضربه زده و سپس باید در این جا پس از نشان دادن جیمیل به شما برای فعال کردن آن ، رمز خود را وارد نمایید .

دو مرحله ای جیمیل

پس از وارد کردن رمز خود وارد اکانت می شوید . پس از آن از قسمت درستی سنجی 2 مرحله ای باید گزینه ی شروع به کار را بزنید

شروع به کار

اکنون پس از زدن آن دوباره رمز و جیمیل خود را وارد نمایید .

وارد کردن رمز جیمیل

در ادامه در صفحه ی بعد باید اگر از قبل شماره تلفن خود را نوشته بودید که آن را تایید کنید . اگر هم قبلا ننوشته بودید ، اکنون شماره ی خود را بنویسید .

وارد کردن شماره در جیمیل

حالا گزینه ی ارسال را ضربه بزنید تا کد تایید برای شما ارسال شود .

تایید شماره تلفن

پس از نوشتن شماره ی خود اکنون باید کد تایید برای شما ارسال شود . این کد شامل 6 رقم است که باید آن را وارد نمایید . در صورت درست بودن تمام این مراحل شماره ی شما به عنوان پشتیبان شما قرار می گیرد .

در مرحله ی بعد روی گزینه ی روشن شدن ضربه بزنید و تایید 2 مرحله ای اکنون برای شما روشن می شود .

روشن کردن دو مرحله ای جیمیل

پس از روشن شدن تایید دو مرحله ای در همان قسمت در پایین صفحه کدهای بکاپ برای شما نوشته شده است که شامل 10 کد 8 رقمی می باشد . این رقم ها کدهای بکاپ شما می باشند .

کد بک آپ گوگل

هر یک از این کدها به تنهایی برای ورود به اکانت شما کافی می باشند . پس آن ها را تحویل افراد پشتیبان سایت داده تا سفارشات شما را تکمیل نمایند . نکته ی مهم این است که نباید این کدها را تکراری بفرستید . مثلا اگر قبلا یکی از این کدها را فرستاده اید برای دفعه ی بعد این کدها کار نمی کنند . پس باید کد جدید دیگری را ارسال نمایید . هر کد فقط یکبار کار میکند 

ده کد امنیتی اکانت جیمیل

 

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
×

پشتیبانی سایت کافه گیم در واتس اپ

× پشتیبانی